21 Wrzesień 2020, 10:17:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na 125

Zaczęty przez v8, 3 Kwiecień 2016, 17:51:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

v8

Mark nie leciałeś dziś starą 7 w stronę Kielc coś pomiędzy 18-19 , bo nie jestem pewny ale mijałem się z podobnym motocyklistą do Ciebie pod Skarżyskiem  :),ja robiłem pętelkę starą 7 do Skarżyska potem na Nowy Odrowążek ,Szałas i domek  ;)
v8

mark

14 Wrzesień 2016, 23:03:02 #121 Ostatnia edycja: 14 Wrzesień 2016, 23:05:30 by mark
Dokładnie o 18:10  ;D ;D ;D ;D
Ja leciałem pętelką w odwrotnym kierunku: Kielce-Zagnańsk-Samsonów-Odrowąż-Bliżyn-Skarżysko-Kielce
Minąłem Cię na wysokości Biedry koło FUT-u.
Też nie byłem pewny czy to Ty bo rozglądałem się gdzie mój kupel ma tam firmę
i zobaczyłem Cię kątem oka w ostatniej chwili jak już mijaliśmy się...

Może jutro razem jakąś wieczorową pętelkę śmigniemy ale mnie po głowie Sielpia chodzi :)
Tym bardziej, że w niedzielę nie zanosi się na pogodę do jazdy :(
Marek

v8

:) tak myślałem że to Mark i Jego chromy jadą  ;D żałuję że nie zawróciłem bo się włóczyłem bez celu,no dziś w końcu na 18 lecę do lekarza (ortopedy) jak by poszło migiem to puszczę SMS-a to brykniemy na Sielpię na kawkę, oczywiście lecę moto do doktorka ;),
v8

mark

Dzisiaj jednak będzie ciężko...
Właśnie przed 5 min. dowiedziałem się, że za 15 min. jadę do Krakowa ale niestety nie moto  :(
Pewnie wrócę dopiero koło 19:00
Może jutro - odezwę się wieczorem jak wrócę z delegacji...
Marek

Rav

ja w tym tygodniu mam  2 zmianę  więc odpadam

Rav

moja propozycja trasy :  Kielce, Sielpia, Konewka bunkry II wojna światowa. Trasa około 105 km   wjedną stronę.    Powrót przez  Sulejów  i jezioro.

http://www.bunkierkonewka.eu/

Rav

Wszelkie modyfikacje  trasy   mile  widziane.  Niech ktoś da  instrukcje  wklejania zdjęć bo nie  ogarniam

Rav

Jak  ktoś chętny to sobota   po  15  albo    niedziela   jak  zwykle 10.30 orlen na Witosa

v8

Hmm ciekawe te bunkry  ;),dobry plan
v8

Rav

sobota deszcz ,  niedziela  11 stopni  deszcz   ;D

Rav

u nas bunkrów nie  ma  ale  też  jest zajebiście.

mark

Cytujsobota deszcz ,  niedziela  11 stopni  deszcz   ;D

No tośmy sobie pojeździli   :(
Marek

v8

v8

Rav

zobaczymy  co się będzie  działo.

Rav

jak się wstępnie umawiamy    ????