24 Listopad 2020, 09:12:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

zgubina tablica rejestracyjna

Zaczęty przez Jacek75, 3 Kwiecień 2016, 10:46:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jacek75

Hej. Wczoraj kumpel jadąc z Orlenu w Starachowicach do CK zgubił tablicę rejestracyjną motocykla. Jeśli ktoś coś to proszę o info. Nr rej - TJE EP85
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Jacek75

Witam. Tablica się znalazła i dzięki jakiejś uprzejmej Pani dotarła do wydziału komunikacji w Jędrzejowie. Wielki szacun dla niej.

Naitsabes

Miło dla odmiany, że czasem trafi się ktoś kto nie ma w (_|_) 8)

barto

Znalazłem raz blachę od osobówki i pojechałem oddać ją na komisariat na Śniadeckich, bo miałem po drodze. Policjant na dyżurce z wielkimi pretensjami wypalił do mnie, czemu ją tutaj przywożę i zażądał dokumentów, żeby druga policjantka dokładnie spisała moje dane. Generalnie to potraktował mnie, jakbym to ja tą tablicę komuś ukradł i od tamtego czasu niestety mam to już w (_|_) , skoro obywatela, który poświęca swój czas, żeby komuś pomóc odzyskać blachę traktuje się jak kryminała. Dobrze, że od razu zdjęć mi nie zrobili do kartoteki :)
518140963

Jacek75

Hahahah, Barto więc wniosek nasuwa się taki, aby nie zawozić na policję tylko jak pani, która zawiozła ją do wydziału komunikacji. Tam szybciutko namierzyli właściciela i sami zadzwonili że ją mają  ;)

barto

Niestety była godzina 17.00, więc urząd był zamknięty, a nie chciałem tej tablicy trzymać. Można ją oddać gdziekolwiek, ale nie na policję :)
518140963