2016/04/02 - A może już czas na pierwszy wiosenny tour ... de Krynica 2016

Zaczęty przez Sorry Gregory, 31 Marzec 2016, 23:23:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

Ażeby tradycji stało się zadość proponuję w najbliższą sobotę szybki tour jak w tytule tj. ok. 500km w 9h. Celem wyprawy jest rozpoznanie terenu przed poważniejszymi wyzwaniami oraz wypicie Zuberka u źródła.
Przykładowa trasa >>Mapa<<
Wyjazd skoro świt tj. o 8:30 z parkingu w Morawicy (koło Młyna).
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

damiansiwy1

W sobote wyjatkowo mam mecz  :( ale uwaznie sledze wasze wyprawy mam nadzieje ze i ja kiedys wyrusze z Wami na wycieczke :) pozdro
2 rzeczy piłka i motor :)

Sorry Gregory

Cytat: damiansiwy1 w  1 Kwiecień 2016, 00:39:28
W sobote wyjatkowo mam mecz  :( ale uwaznie sledze wasze wyprawy mam nadzieje ze i ja kiedys wyrusze z Wami na wycieczke :) pozdro

No cóż, nie można mieć dwóch Panów: piłki i motocykla! Bo albo jednemu się służy a oszukuje drugiego, albo odwrotnie! :P

damiansiwy1

Jakos dam rade to pogodzic, jestem dobrej mysli. Innym razem pokrece sie z Wami  :)
2 rzeczy piłka i motor :)

Sorry Gregory

I już jestem - przejechałem 520 km w 08:10h. Drogi suche, na bocznych trasach trochę piachu pozostało po zimie. Zgodnie z planem,  Zuberka pokosztowałem!
Teraz czas na hardcorowe Tatry!

Sorry Gregory

Cytat: Sorry Gregory w  2 Kwiecień 2016, 21:33:05
I już jestem - przejechałem 520 km w 08:10h. Drogi suche, na bocznych trasach trochę piachu pozostało po zimie. Zgodnie z planem,  Zuberka pokosztowałem!
Teraz czas na hardcorowe Tatry!

Nait - czyżby możliwość modyfikacji miała jakieś ograniczenia czasowe? Jeśli tak to czy są one potrzebne? - Tak, było 5 min ale na chwilę obecną mogę to wyłączyć.
Dla potomnych i przyszłych wypadów koryguję czas szybkigo przejazdu do Krynicy z objadkiem i Zuberkiem - 520km w 09:10h.

Rav

Sorry Gregory