18 Wrzesień 2020, 12:06:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Petersburg - Czerwiec 2016

Zaczęty przez pat, 28 Marzec 2016, 21:24:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Plan jest taki żeby w czerwcu na 9 dni wyskoczyć na północny wschód, wstępnie jadę przez Litwę, Łotwę i Estonię do Petersburga i wracam do PL przez Białoruś.
Opcja druga to odpuszczenie Petersburga i skoncentrowanie się bardziej na Białorusi.
Termin jeszcze do ustalenia ale raczej czerwiec.
Konieczne jest załatwienie wiz więc wcześniej trzeba się zorganizować.
Jacyś chętni?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

izydor

Brum.. brum...

pat

Na ten moment 4-12 czerwca ale sytuacja jest dynamiczna i może się sporo pozmieniać - wszystko zależy od roboty - powinno mi się wyjaśnić w przeciągu tygodnia może dwóch.

izydor

Yo,

Ja jestem chetny na troszke krotszy wyjazd, 7dniowy, z pominieciem Petersburga. Czy ciagle temat jest aktualny?

Jesli tak to ja moge sie dolaczyc, ale dopiero po 20 czerwca, powrot przed 1 lipca
Brum.. brum...

pat

Jak to w życiu bywa wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie i na ten moment nie mam jeszcze konkretów... Po majówce wracam do tematu w robocie i mam nadzieję że się wszystko wyjaśni... dam znać co i jak...

yellow_67

Pat gdybyś potrzebowała w Estoni, konkretnie w  Parnu, godny polecenia nocleg.
Pensjonat nastawiony na motocyklowe towarzystwo. Klimatyczny :)
http://aleksandripub.ee/

Pozzzzz
Yellow
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....

izydor

Hej,

Jak tam wyjazd? Znasz juz jakies szczegoly. Po wysluchaniu opowiesci znajomego, ktory odwiedzal Bialorus ostatnio, mysle, ze warto sie na tym kraju skupic. Poza tym, kilka fajnych relacji z podrozy na wschod, mozna znalezc na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=CV35JITAdQE

Pozdro
Brum.. brum...

pat

Yellow dzięki za namiary
Izydor - no cóż zamiast mi się wyjaśniać to mi się komplikuje wszystko... tak że póki co lipa, ale mam nadzieję że lada dzień wszystko będę wiedział. Napiszę jak tylko coś będzie jasne.