26 Wrzesień 2020, 06:16:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Blokada na tarczę z alarmem

Zaczęty przez Naitsabes, 22 Marzec 2016, 10:50:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Czołem,

Planuje zakup blokady na tarczę z alarmem. Rozrzut cenowy na allegro jest duży bo 60-300zł. Zastanawiam się na ile te różnice są znaczące. Ma ktoś z forum może taki gadżet lub miał z nimi jakieś doświadczenie?

ciepel

jakbyś zamawiał coś z najniższej pułki cenowej (widziałem gdzieś jeden z tych za 60zł) to dołączyłbym się do zamówienia na 1 lub 2 sztuki. nie widziałem droższych wiec nie ocenie które lepsze, ale te najtańsze z piszczałką jak dla wydają się wystarczające na podstawową ochronę (jak profesjonalista sie za to zabierze to i tak nic nie pomoże)
jakby coś mail lub: 600 685 991

Naitsabes

Nie chciałbym by po roku piszczałka wyzionęła ducha. Wolę jednak kupić raz, a dobrze. Dam znać jak się na coś zdecyduje.

Naitsabes

Trochę popytałem, poszperałem, pooglądałem filmiki jak się do takich włamują i te za 60zł Ciepel odpuszczam. Czytałem, że rdzewieją, zacina się kluczyk, padają brzęczki itp. Pewnie wiele zależy od intensywności eksploatacji ale wole kupić raz, a dobrze i na lata. Powyższym, chyba skuszę się na XENA, którą ma kumpel, choć i Oxford wydaje się sensowny.

ciepel

podobno do każdej wystarczy podejść z pianką montażową i piszczenie nic nie daje :) ja chce mieć jako dodatek bardziej a narazie zakładam zwykłą kłódke :) wiec wszystko bdzie lepsze
jakby coś mail lub: 600 685 991