Wycieczki 2016

Zaczęty przez ZEUS, 15 Marzec 2016, 19:47:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

ZEUS

Jako że  temat umarł parę lat temu może warto go wskrzesić i faktycznie polatać cuś na armaturach i customach w tym roku. Wiadomo że każdy ma swoje plany na ten rok ale we wolnych chwilach moze razem ponawijamy? W maju w piatek 13-go do Starachowic zwala się  miłośnicy Hondy VTX na konkurs strzelecki. Jako KFM moglibyśmy pojechać z nimi jako obstawa. Organizatorem jest gość  ze sko-kam. Jakby swój gość.  Postaram się  to dograć.  Forum VTX to serdeczna i neutralna grupa. Na ich forum przebywam od 8 miesięcy. Każdy  kto zechciałby dołączyć do wspólnego przelotu niech się  odezwie w tym temacie. Resztę obgada się  oko w oko. Pozdrawiam ZEUS.
605 095 957

krulik

zgadzam sie z Tobą warto wskrzesić ten temat

ZEUS

Nie koniecznie podłączając się pod vtxy. Armatury w koło komina też latać potrafią. Fajnie by było zebrać ekipę choć trzech może pięciu może wiecej bulgotnikow i objechać województwo. Jak się dogramy i się spodoba to dalej będzie juz z górki.
605 095 957

krulik

jestem jak najbardziej za - będe zaglądał mam nadzieję że sie uda - tak naprawdę to mamy gdzie tu jeździć

v8

Chętnie bym się przyłączył, tylko mam virago 125 i kosmicznych prędkości nie osiągam  :P
v8

krulik

A ja sie staram jeździć w miarę zgodnie z przepisami wiec dla mnie jak najbardziej ok, zresztą mam kolegę ze 125 i czasem razem jeździmy - może go namówie jak sie zgadamy na jakiś termin
tylko ja mam czas tylko w Weekendy - a i to nie wszystkie - ale myślę że czasami sie do was podłącze
najważniejsze zacząć

v8

Super  :) , mnie też weekendy tylko pasują , no to pobulgotamy  :)
v8

sebo

Prognozy pogody jakie były na majówkę - wszyscy wiemy....  :-\
Niestety i tym razem synoptycy zrobili nas w konia, przez to zaplanowałem te dni trochę inaczej niż na motocyklu. Aby nadrobić zaległości proponuję spontan o nazwie "gdzieś na południe".....
Jutro muszę choć chwilę być w pracy, ale wyjazd około 15:00 - 16:00 i dojechanie do celu także jest możliwy,bo dni są coraz dłuższe. Moja trasa jest następująca: Kielce - Dąbrowa Tarnowska - Żabno - jezioro Rożnowskie (mijane z lewej strony przez Gródek n.Dunajcem) - Nowy Sącz (tu w poczuciu obowiązku muszę zapalić świeczkę na grobie babci i wykonać znak krzyża) - NOCLEG w Starym Sączu lub jeśli nie będzie jeszcze późno to Krościenko lub Szczawnica. Nic nie rezerwowałem,bo nie wiem ile nas pojedzie i gdzie ostatecznie wylądujemy. Wieczorem pogaduchy przy ognisku i piwku bezalkoholowym ma się rozumieć.
Rano pobudka i wylot w zależności od upodobań do Krynicy na poranną zaprawę na Górę Parkową lub w stronę Sromowców na spływ Dunajcem. Po tej atrakcji Kierunek Nowy Targ - Rabka - Kraków i tu opcjonalnie powrót remontowaną "7" lub przez Skałę zaliczając ostatnie wiraże przed powrotem do Kielc. Jeśli mamy parcie tylko na siodło - oczywiście atrakcje turystyczne i zwiedzanie możemy odpuścić (sprawa do dogadania).
Przewiduję w dwa dni około 600-650km,jadę hondą więc z przelotową majestatyczną 100-130km/h.Teleportacja chyba nie wchodzi tym razem w grę,bo dawno nie jeździłem . Wyjazd z ORLENU na Żytniej o godzinie 16:15 (zbiórka chętniaków od 16:00), pełne zbiorniki mile widziane.

Czekam na sms z potwierdzeniem wyjazdu do jutra do godz13:00 , abym mógł sprawnie przeprowadzić logistykę wyjazdu. O 14:00 potwierdzę czy wyjazd aktualny, bo pogoda może jeszcze nam sprawić psikusa.

Na wstępie tyle informacji poglądowych, reszta wyjdzie w praniu (yyyyy - w trasie), bo miał być spontan...

LwG
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708