29 Październik 2020, 11:13:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Żona mnie zmusza do kupienia Goldasa

Zaczęty przez Karoljms, 12 Marzec 2016, 10:47:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Karoljms

No jestem za młody na turystę , więc prosze o jakieś rady tak już myślałem o tym żeby wysłać ją na prawko i tak szukałem już 125 dla niej.
Ma kask ciuchy itd. i lata ze mną jak to tylko możliwe lecz r6 to nie limuzyna dla dwojga.
Jak macie podobny problem to piszcie.
Bedzie ciekawie  ;D 
793-261-666

Sorry Gregory

No bo trzeba było się lepiej dobrać z małżonką wiekowo! A tak to Ty za młody na turystę a ona za stara na sporta! :)
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Karoljms

no tu nie ma problemu ona jest młodsza to może moja wina wiesz wiek :) może to czas drugiej młodości :D zmiana żony na jeszcze młodszą nie wchodzi w grę :D
793-261-666

Kama

Myślę, że powinieneś przytyć, wtedy będzie miała stabline oparcie :P
moją pasją jest życie

yellow_67

Jeździłem Goldasem 1800 przez 5 lat.
Zrobiliśmy z żoną przez ten czas 130 tyś km.
Nie znajdziesz wygodniejszego motocykla dla pasażera a i kierownik nie ma powodu do narzekania.
Prowadzenie to inna sprawa, gabaryty swoje i wagę ma.
Trzeba trochę myśleć.
Jak kupisz będziesz na pewno zadowolony - majestatycznie nawija asfalt na koła ....

Jakbyś chciał usłyszeć jakieś konkrety - pytaj.

Pozzzzz
Yellow
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....

ciepel

może spróbuj przejść na kompromis i namówić żonke na jakiegoś większego sportowo-turystycznego? coś z dużym oparciem pasażera, kufrem centralnym i dość dużą mocą na zabawę - np: http://i.ytimg.com/vi/KaJwCoGAvpg/maxresdefault.jpg (w sensie wizualnym, nie mowie o konkretnym modelu)
jakby coś mail lub: 600 685 991

Gery

Popieram przedmówcę tyle że jeśli nie masz wolnych 100 tysięcy to sugerowałbym raczej: FJR albo ST 1300 (tę mogę polecić osobiście) a jeżeli BMW to RT 1200
V2 czy V4 ale zawsze V:)

sebo

Widzisz.... Silnik od goldasa wsadzili także do innej hondy (F6C) i dodali kilka gaźników - mam coś takiego w wersji INTERSTATE, może nie śmiga jak R6, ale niecałe 4 sek do setki jak na ciele o wadze 380kg to chyba nieźle, wszyscy pasażerowie i pasażerki byli pod w wrażeniem na przejażdżkach, nie jest to motocykl na tor wyścigowy, ani do sprintu na autostradzie, ale po nabraniu wprawy dawałem rade ze szlifierkami w normalnych warunkach drogowych z przelotową między 100-150km/h, 200 także pójdzie - tylko po co..........
jak chcesz to "gdzieś , kiedyś" prywatnie Ci trochę o nim poopowiadam

z dużych i szybkich polecam FJR 1300 lub GTR 1400, mam poprzednika FJR - trochę z sentymentu, trochę z miłości - po wymianie siodła można nawijać kilometry i nigdy nic nie boli, gdyby tak zbiornik nigdy nie pustoszał z paliwa.....

Co do GOLDASA - jeśli masz możliwość przejechać się, spróbuj, może Twoje zdanie na ten temat się zmieni, rozpoczynając przygodę z motocyklami baaaardzo chciałem mięć uwczesnego 1500ccm mimo młodego wieku i braku brzuszka, ale z innych powodów  :D  teraz, gdyby tylko czas,finanse i warunki garażowe na to pozwoliły, na pewno miałbym tzw; "kredens" w swojej kolekcji

LwG
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Naitsabes

14 Marzec 2016, 16:22:25 #8 Ostatnia edycja: 14 Marzec 2016, 16:31:34 by Naitsabes
Kup drugi!  8)  8)  8)

A Karolowi to chyba chodzi o"Goldasa", a nie Goldasa w dosłownym rozumieniu :P