26 Październik 2020, 16:12:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Egazmin na Kat A jak zdać

Zaczęty przez PL 86, 13 Październik 2009, 21:38:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arek

Hehe no dzięki jeszcze raz  :D

Co do predkości to może i jechałbym więcej, ale było tak zimno, że ruszało mi kierownicą na miescie bo ręce mi sie trześły....Potem jak cały sie trzęsłem to nie mogłem już opanować xD Ale da radę,

Egzaminacyjny GN miał obroty ustawione na 1100-1200 obr/min.

kotu

No ja też zdałem dziś u P. Wojciechowskiego ;D ;D ;D ;D na motor wsiadłem po 19  :P piździło, wiało, lało.... ale żyje :D i wreszcie moge zagospodarowac te 500zł które odłożyłem na mandat w razie spotkania z panem władzą ;D
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...

Arek

Hehe, no to gratulacje  ;D ;DJak widać nie jest taki zly, może jak pogoda zła to i serce się w nim odzywa xD

hubert

no kotu gratuluje.. to jezdzimy w weekend:)

paweł n.

Coś przeskoczyło u Wojciechowskiego - dawniej oblewał za duperele, ale chyba ktoś się odwołał i teraz trochę zluzował. Gratuluję tym co zdali i życzę powodzenia zdającym.
A co do Radiowej (koło Plastyka) i Starodomaszowskiej to przy garbach jest ograniczenie do 20km/h

mija

kotu gratulacje  ;D ;D ;D i małego kaca życzę hihi

kotu

dzieki, dzieki ;D a co do P. Wojciechowskiego to pierwszą osobe oblał na placu za niedokłade obracanie... wiec nie do konca mu przeszło z tym czepianiem o pierdoły... Ale ogólnie jest ok  ;D i życze powodzenia zdajacym a napewno lepszej pogody :P
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...

Arek

Szkoda własnie że nie mozna patrzeć jak ktoś zdaje, no ale też widziaem kolesia który obracał sie że tak brzydko powiem po h***u, a mimo to zdał u Wojciechowskiego za 1 razem.....

kotu

Wczoraj zdawałem kat B. Wsiadam do samochodu jako pierwszy patrze a tu P. Wojciechowski!!!! ;D ;D u którego dwa dni wczesniej zdałem motor :P :P :P :D zapisał mi jakies 2 błedy ale zdałem :) ale trzeba mniec fart żeby trafic 2 razy na tego samego egzaminatora przy róznych kategoriach ;D

Arek

No to niezłe cyrki xD Ja nie trafilem ponownie na niego, ale jakiś spoko ziomek mnie przepuścił ;)

TomekAAA

Pytanie formalne do tych co zdali ostatnio na moto:

Jaką czynność wykonaliście po przeprowadzeniu motka te słynne 5 m?

paweł n.

na stopkę, kranik, łańcuch, ze stopki i na moto, hample, kierka i odpalamy

mija

łańcuch sprawdzałam wcześniej więc stopka kranik ze stopki na moto hample kierka lusterka i odpalamy  ;)

gral

No to ja nie wiem jak Wyście to mogli zdać.
A jestem GOTOW(A/Y) nie wymagali?

Niszczacy_zboze

Podczas przepchania jak dojezdzasz do linii to przedni, wsiadasz, tylni, luzy na kierownicy, lusterka, odstawiasz i mówisz że jesteś gotów. wczesniej łańcuch, gumy, kranik, ito co wylosujesz.
www.gloriamaris.pl Kursy na ratownika WOPR, Patenty motorowodne, patenty żeglarskie, kursy nurkowania i inne.

http://kz440.za.pl/