4 Grudzień 2020, 23:11:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Serwis motocyklowy w okolicach Barwinka ?

Zaczęty przez Konrad, 1 Styczeń 2016, 00:13:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Biker Mechanik

22 Październik 2016, 20:03:18 #15 Ostatnia edycja: 23 Październik 2016, 00:02:19 by Biker Mechanik
O widzę, ze jadu coraz więcej. A co to mamy cię? Piszę w telefonie i faktycznie nie przykladam się, szczegolnie kiedy oko przymykam o 1 w nocy. To nie wypracowanie. Pozatym mam aspiracje być mechanikiem a nie literatem.
Zobaczyłem, że mnie ktos obsmarowuje i bronie się. Takie prawo.
Yelow! Piszesz, ze od lat u mnie nie byłeś. Więc co możesz wiedzieć jak dzialam obecnie? Nie porownuj czasów, kiedy zaczynałem ze zlotowka w kieszeni i deficytem wszystkiego, do dzisiaj.
Od czasu kiedy zaczynałem zyskalem praktykę i wiedze, tak w materii technicznej jak i kontaktów z klientami.
Ucze się całe życie.
No to powiedz coś wiecej jaka usługę Ci wykonałem, kiedy to bylo, co można by było poprawić?
Ćwierć wieku w motocyklach, to mój sposób na życie. Moja pasja to off road. ale na drogę też czasem wyjadę.
mobile: 787 983 444

Duszmen

Widzę, że jak się skończyła jazda w sezonie to się zaczęło pisanie. Otóż moje zdanie jest takie, że kielecki światek motocyklowy jest bardzo mały, a mechaników w nim jak rodzynek w kiepskim cieście. Mimo to robiłem różne motocykle zarówno u Bikera jak i Radka, Przemka czy nawet u Kaszy oraz w kilku innych miejscach też. Powiem Wam, że jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził. Działajcie po męsku ale się nie obrażajcie, forum to dobre miejsce ale odważni w sieci już nie są tacy sami face to face. Ja wychodzę z założenia, że wszystko co mnie boli po jakiejkolwiek naprawie jest do naprawienia-poprawienia i nie wierzę żeby którykolwiek z wymienionych mechaników się od tego wymigiwał. Zresztą przekonałem się o tym sam. Pozdrawiam Was serdecznie i lewa w górę, aby do wiosny.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Biker Mechanik

23 Październik 2016, 11:19:08 #17 Ostatnia edycja: 23 Październik 2016, 11:29:48 by Biker Mechanik
Macius! Same mądrości:) pozdrawiam.
Ale szczerze mówiąc, zagotowalem się jak tu zajrzalem.
Robię to niezmirnie rzadko i to jest chyba dobra opcja.
A teraz jadę motocyklem na trening do Chęcin bo dla mnie sezon trwa cały rok!
I to jest mój motocyklizm a nie przed klawiaturą.
Ćwierć wieku w motocyklach, to mój sposób na życie. Moja pasja to off road. ale na drogę też czasem wyjadę.
mobile: 787 983 444

miccal

nazywanie kogoś kolesiem, szczególnie gdy nie podparte jakimikolwiek konkretami jest poniżej pewnego poziomu,
ale nie zabieranie zdania przez drugiego rzeczonego mechanika jest nazbyt wymowne,,

mój spor z panem radoslawem nadal jest w toku jestem mocno zdegustowany możliwościami prawnymi rzecznika miejskeigo konsumentow, ale nie zaskoczony.
nie mniej po dwóch rozmowach telefonicznych z rzeczoznawcami jestem mocno zdeterminowany by sprawie nadac bieg sadowy.
cuz na razie jestem gościem w kraju i brak czasu na finalizowanie sprawy.

ale teraz uwaga , pan radoslaw trzmiel twierdzi w piśmie zwrotnym ze szargam jego dobre imię , oczerniam i on podejmie kroki prawne, tak wiec uwaga forumowicze jesli byście mieli inne zdanie niz pan radoslaw będziecie mieli kłopoty:) (swoja droga drodzy moderatorzy ,, widzicie w mych postach sformułowania łamiące regulamin?)

do boju radoslawie,, zachęcam cie do bronienia swego dobrego imienia, bo juz wiem ze jesteś świadom mego zdania publikowanego na forum
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

jacu

GG 4875121

Naitsabes

Jacu z ust mi to wyjąłeś.

Miccal, Radek ma takie samo prawo do obrony jak i ty. Czy go oczerniasz i szargasz? Tak. Czy jest winien zaniedbania? Nie wiem, nie nam to oceniać, a biegłym. Czy ma prawo się również bronić? Zdecydowanie. Sądzisz, że będzie się przypatrywać? Dla Nas tu wszystkich Twoje wypowiedzi to też tylko stwierdzenia, a od orzekania są specjaliści i to oni zajmą się Waszym sporem. Nie jestem stroną w tej sprawie, nikogo bronić nie będę ale Twoje wpisy stają się dziecinne i są niczym innym jak wylewaniem swojej frustracji na forum. Załatwcie sprawę między sobą, a na forum konfliktów nie prowokujcie!