25 Październik 2020, 05:20:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/10/24 - Bieszczady / Muczne

Zaczęty przez erni, 12 Październik 2009, 12:29:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

thor63

21 Październik 2009, 19:37:20 #60 Ostatnia edycja: 21 Październik 2009, 22:33:30 by thor63
zarezerwowałem miejsca dla wszystkich zapisanych w liście z małym zapasem oczywiście na plus jak by ktoś chciał dołączyć rzutem na taśmę .
Resztę uzgodnimy jutro w Tunelu
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

thor63

22 Październik 2009, 10:23:07 #61 Ostatnia edycja: 22 Październik 2009, 10:28:02 by thor63
                     Do waoriotów jadących w Bieszczady                 

ZBIÓRKA 8.45 ŚCIEGIENNEGO RÓG POSŁOWICKIEJ
            STACJA BENZYNOWA ROLMET  WYLOT NA TARNÓW

WYJAZD 9.00

maxon

My startujemy o 10.00 z Krakowa.Rozumiem że spotykamy się na stacji w Ładnej.
...szerokości życzę

mija

w związku z narastającą trwogą i paniką zaobserwowaną przeze mnie, tudzież wyartykułowaną dziś nieśmiało w rozmowie sam na sam żeby było "dyskretnie" w tunelu- uprzejmie informuję wszystkie zatrwożone sytuacją Panie którym ich mężczyzni wyjaśnili, że nie mogą jechać na tę jakże piękną krajobrazoznawczą wycieczkę z powodu charakterystyki ( typowo męskiej) wyjazdu- iż mogą zaniechać kłucia laleczek voodoo i modłów w trosce o przyszłość ich związków ponieważ jadę (Kasia również) w inne miejsce oczywiście jak najdalej od Waszych chłopów!!!! Niestety moje podstępne zachowanie skierowane jedynie na przyjemność zbałamucenia Waszych mężczyzn, podstępne zawrócenie im w głowach i rozbicie Waszych jasnych klarownych opierających się na zaufaniu związków zostało w przedbiegach czujnie rozszyfrowane i nie da mi już tak  ogromnej frajdy. Dlatego też jestem zmuszona do zrezygnowania z jedynej oczywistej planowanej radości związanej z tym wyjazdem ( nie mylić z jazdą motocyklem - kto głupi by się tym cieszył....) jednocześnie życząc Panom wspaniałej zabawy w męskim gronie czyniąc tym samym alibi braku możliwości zabrania partnerek kooorewsko wiarygodnym ;) pzdr i przyczepności życzę ;)

thor63

Kielce pozdrawiają Kraków do zobaczenia w Ładnej ostatni stawiają śniadanie  ;D

erni

Norbert, oczywiście będziemy czekać na Was w Ładnej, stacja Grosar :)

Pozdro i do zobaczenia.

Freya

W imieniu pań i swoim oczywiście - Mija to nie jest kwestia braku zaufania, nikt nie kaleczył żadnych lalek ani też żadna z nas nie uważa Ciebie za zagrożenie dla naszych związków. To miał być od początku typowo męski wypad a Ty jako kobieta powinnaś mieć więcej i wyczucia i solidarności jajników. Dziewczyny w sobotę bawią się we własnym gronie a wszystkim facetom życzymy super drogi, świetnej męskiej zabawy i szczęśliwego powrotu na łono rodziny.

mija

w związku z solidarnością jajników mam nie jeździć moto?????
to chyba nie będę solidarna  :-\
Freya życzę Wam Paniom wspaniałej zabawy we własnym damskim gronie i dalszych sukcesów w dziedzinie rzecznika i obrońcy praw bezbronnych Panów, którzy widocznie nie umieli wprost powiedzieć że motocykliści płci żeńskiej niemile widziani w Bieszczadach.
Ciekawe jakie to te męskie zabawy są hmmmmmmmm............

shpx

Cytat: mija w 23 Październik 2009, 11:46:49
w związku z solidarnością jajników mam nie jeździć moto?????

Tego mija nikt nie powiedział, ale wniosek bynajmniej chybiony.
to chyba nie będę solidarna  :-\ 

Każdy świadczy za siebie.
Freya życzę Wam Paniom wspaniałej zabawy we własnym damskim gronie i dalszych sukcesów w dziedzinie rzecznika i obrońcy praw bezbronnych Panów, 

Albo nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz o co chodzi, bo nie podejrzewam Cię o brak inteligencji. Ale skoro nie trafiają taktowne uwagi i sprawę trzeba wywlec na forum, to niech i tak będzie.
którzy widocznie nie umieli wprost powiedzieć że motocykliści płci żeńskiej niemile widziani w Bieszczadach.

W odpowiedzi:
Cytat: erni
Bieszczady 24/25.10.2009 ? : 12 Październik 2009, 10:29:55 ?Cytuj:
Wybieramy się z kolegą Maxonem w Bieszczady, aby godnie i tylko w męskim towarzystwie zakończyć sezon 2009.
Chętnych na wyjazd proszę o wpisanie się w wątku.

Mija... to pierwszy post, zaraz pod raczyłaś się wypowiedzieć, czyli go przeczytałaś.
W razie wątpliwości odwołuję do słownika PWN i tłumaczenia słowa "tylko".
Ciekawe jakie to te męskie zabawy są hmmmmmmmm............

To jedna z największych tajemnic wszechświata. Strzeżemy jej jak oka w głowie i żadna squaw jeszcze jej nie odkryła...
Tobie też nie będzie łatwo!  ;)

Widzisz mija: nikt nie lubi publicznie zwracać uwagi, bo tego się po prostu nie robi. To przykre i niesmaczne.
Robi się to indywidualnie, w 4 oczy (adresując do spostrzegawczości adresata wypowiedzi) lub publicznie używając poczucia humoru.
Dopiero w ostateczności, można publicznie kogoś uświadomić. To absolutnie nie jest przyjemne dla żadnej ze stron, ale czasami taka ostateczność jest niezbędna. Forum jest właśnie taką ostatecznością i wcale nie jest mi do śmiechu pisząc te sowa. Staram się być również bezstronny, bo nie jadę na ten wyjazd, a szkoda!  :-\
I jeszcze raz powtarzam: nikt nie powiedział, że masz nie jeździć z nami na moto itp. Po prostu ten wyjazd miał mieć od samego początku inny charakter i nie psujmy tego! ;) Ja się cieszę radochą męskiej ekipy, która tam jedzie!
Będą mieli swój swojski męski FUN! Yeah!  ;D
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

mija

nie strugaj mi tu Miodka oki? za duża jestem na moralizatorswto więc daruj sobie i zajmij się czymś pożytecznym- może praca redaktora w jakimś piśmie?????
taktowne uwagi, w ostateczności publicznie kogoś uświadomić? to żenada jakaś! jaka ostateczność? hehehe można było powiedzieć nie raz mija nie gniewaj się ale nie możesz jechać bo nasze kobiety będą miały do nas żal i po sprawie..............zrozumiałabym
żadna squaw jeszcze jej nie odkryła... rozczaruję Cię ale nie mam najmniejszej ochoty  na odkrywanie...... i chyba się troszkę rozpędziłeś z tą największą tajemnicą wszechświata ::)
nawet mi się nie chce tego komentować i wchodzić w durne dyskusje więc wyrażę tylko na koniec swoje zdanie o podziałach i tworzeniach grupek, podgrupek, baby, chłopy, plecaki, imprezy dla jednej wybranej grupy - porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chciałam pośmigać...........
na tym temat zakończę ze swojej strony

shpx

Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

thor63

23 Październik 2009, 14:12:36 #71 Ostatnia edycja: 23 Październik 2009, 14:41:28 by thor63
Forum jest od dyskusji i wymiany poglądów nie wolno nikogo obrażać zgłosiłem tą wypowiedź osoby z nickiem Forumowy_Troll moderatorom .
Bardzo proszę o jej usunięcie i zgodnie z regulaminem potraktowanie osoby zarejestrowanej pod tym nickiem Forumowy_Troll

'Thor

Ta wypowiedź dotyczy wykasowanego przeze mnie posta napisanego przez Forumowy_Troll a nie tej powyżej.

TomekAAA

23 Październik 2009, 14:13:42 #72 Ostatnia edycja: 23 Październik 2009, 14:18:09 by TomekAAA
Witaj Forumowy_Troll.

Widzę, że ostro zaczynasz swoją obecność na forum ale Ty też chyba inteligencją nie grzeszysz.

Mamy na naszym forum (tak jak na każdym innym) coś takiego jak Regulamin. Warto by przeczytać.

Ułatwię Ci to: http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,78.0.html

Tak więc upominam Cię za złamanie pkt. 5 (przede wszystkim) oraz pkt. 1 i 2 Regulaminu . (odnośnie pkt. 5 wypowiedź została usunięta).

Co będzie dalej - zależy od Ciebie.

Pozdrawiam!

czoperski

thor63

Moderator Tomek AAA 6+ za szybkość
Thor