24 Październik 2020, 21:12:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/10/24 - Bieszczady / Muczne

Zaczęty przez erni, 12 Październik 2009, 12:29:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

a nie można popatrzyć za innym miejscem noclegowym? Karola jak coś mogę jutro podzwonić, chyba że Ty już dzwoniłaś, żebyśmy się nie dublowali. Jak dla mnie  16/17 raczej odpada.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

karola

No to dzwoń  :) :) :)  Może znajdziesz coś fajnego .
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

piter

Co prawda nie Muczne ale niedaleko i duże prawdopodobieństwo wolnych miejsc:
http://www.bdpn.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=535&Itemid=57

Zasięgu GSM brak, cisza, spokój, wieczorem można się natknąć na jelenie (te prawdziwe), granica tuż, wycieczka na Sianki i grobu Hrabiny fajna, konie huculskie i takie tam. Generalnie to miejsce to nie deptak jak Wołosate i Tarnica. Ludzi prawie nie ma. Można pogadać z SG - chłopaki jeżdzą co rano na moto na patrole, KTM i stara Honda. Może pokażą coś fajnego.
Pozdrawiam
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Fafik

Piter dzwoniłeś tam? dla mnie bomba! Same jelenie i My.... chyba że same jelenie :) Grunt że kiełbaskę można usmażyć :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

piter

Nie dzwoniłem bo się nie wybieram. Niestety  :-\
Byłem tam w zeszłym roku tak mniej więcej w połowie września i było malinowo. Hotelik nie jest jakiś cud ale miejsce naprawdę fajne.
Musisz się wysilić  :D

karola

Ja dzwoniłam ale posta mi zeżarło  :o
Macie rezerwację na 10 osób. 5  dwójek po 30 zł za osobę.
Bez wyżywienia, ale zjeść można w Mucznem , tam gdzie chłopcy spali w zeszłym roku. To jest 5km dalej.

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Fafik

Karola dzwoniłaś tam? bo ja też i właśnie dwójki były zajęte to rezerwowałem dwa aneksy po 5 osób (dwie dwójki, jedynka i łazienka). Termin 9/10. A może bu tak 8/9/10 - w piątek ok 15 wyjechać, przed nocą powinno się zdążyć.

karola

No to się zdublowaliśmy, hehehehe. Zadzwoń i odwołaj. Macie dwójki zarezerwowane.

piter

Czy termin został zafixowany na 9/10 pażdziernika ?

karola

piter

Fafik

robson

a wybiera się ktoś autem? Ja bym się dołączył.
bez podpisu

karola

karola

4 Październik 2010, 15:01:35 #119 Ostatnia edycja: 6 Październik 2010, 16:06:27 by karola
Lista na wyjazd 09.10.2010 wygląda następująco :

1.maxon
2. erni
3. janek
4. robert
5.shpx 
6. Fafik
7. Jurek   
8. Norbert
9.Profesor
10.Muzyk

Panowie, mam nadzieję że nic się nie zmieni bo posiłki trzeba zamówić !!!!!!

PS. Zarezerwowałam jeszcze 2 miejsca dla kolegów Norberta. Czyli jest Was 10  :) Poprawka.