19 Wrzesień 2020, 09:00:50

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Parada weselna Ilony i Tomka

Zaczęty przez Tomek (Brat Barwin), 16 Wrzesień 2015, 16:07:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomek (Brat Barwin)

16 Wrzesień 2015, 16:07:02 Ostatnia edycja: 16 Wrzesień 2015, 16:08:48 by Tomek (Brat Barwin)
Siema, witam wszystkich. Ślepy los;) doprowadził do tego, że 3 października stajemy z Iloną na ślubnym kobiercu. W związku z tym, mamy do Was ogromną prośbę, a mianowicie chodzi o odprowadzenie nas maszynami, z kościoła na sale weselną. Ślub odbędzie się tak jak już pisałem, 3 października o godzinie 16, w kościele parafialnym św. Bartłomieja w Chęcinach. Impreza weselna odbędzie się w miejscowości Tumlin- Osowa w hotelu Pod Jaskółką. Uroczystości ślubne będą trwały pewnie coś około godzinki, tak że myślę, że około godziny 17 moglibyśmy wyruszać do Tumlina. Wszystkim forumowiczom z góry dziękujemy i obiecujemy rekompensatę ;D pozdrawiamy

Michael

Przybędę :) O ile pogoda dopisze.

Obi

Ludziska co jest z Wami?
Wpisywać się na listę.
Barwin był na wiekszości obstaw weselnych w ostatnich 2-3 latach.
Do obcych jeździmy a swojego zioma nie odprowadzimy?(nawet się zrymowało ;))
To jak pomożecie?
CWKO pozdrawia!

szakal

Cholera byłem pewien, że się wpisałem a nie przeglądałem tematu, naturalnie będę :) zabiorę ze sobą jeszcze ze 2 znajomych, żeby tylko dzisiejsza aura się nie powtórzyła..
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

ciepel

ja tez bede ale nie chce mi sie wpisywac tego na forum :)
jakby coś mail lub: 600 685 991

barto

518140963

darex

Ja będę niezależnie od pogody, jedyne co może mnie zaskoczyć to śnieg i -10 lecz nic na to nie wskazuje, padać sobie może przecież to październik  8)
Czas rozpocząć listę
tel. 534-654-652

darex

1. Darek
2. Szakal + 2
3. Ciepel
4. Barto
5.
tel. 534-654-652

Rav

1. Darek
2. Szakal + 2
3. Ciepel
4. Barto
5.  Do    stu    tysięcy piorunów morskich  Kapitan  Kliper  przybędzie    nie   zależnie    od   pogody 
6.

mOtOrynka

Niestety bardzo mi przykro, ale my obstawiamy Artixa i Martę, Życzymy wiec Wszystkiego Najlepszego Młodej Parze :D
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Dragunov

1. Darek
2. Szakal + 2
3. Ciepel
4. Barto
5.  Do    stu    tysięcy piorunów morskich  Kapitan  Kliper  przybędzie    nie   zależnie    od   pogody 
6. Dragunov

kudłaty

szakal

Katarzyno a o której ta druga obstawa? Bo nie ma info na forum a może i tu i tu bym się załapał  :)
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

ciepel

wiem ze to nie miejsce ale pozwole sobie skopiowac z forum swietokrzyskich motórzystów z FB post MadziuLi :)

Obstawy weselne 3 października 2015:
-godz. 14.00 kościół w Kunowie, odprowadzenie po mszy ok. 15.00 z kościoła do domu weselnego Gościna, Boksycka, pow. ostrowiecki.
Osoba odpowiedzialna: Mariusz Włodarski
-godz. 16.00, kościół św. Bartłomieja w Chęcinach, odprowadzenie po mszy ok. 17.00 do hotelu Pod Jaskółką, Tumlin-Osowa.
Osoba odpowiedzialna: Robert Barwinek
-godz. 17.00 Katedra w Kielcach, odprowadzenie po mszy ok. 18.00 z kościoła do Karczmy 4 Konie, ul. Kusocińskiego 61a, Kielce.
Osoba odpowiedzialna: Artix Duduś
jakby coś mail lub: 600 685 991

Marcin/Grudek