29 Październik 2020, 07:13:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2015/08/15 - Naszej pięknej Nidy brzegiem jadę ja do Ciebie

Zaczęty przez Sorry Gregory, 14 Sierpień 2015, 13:15:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

Upały nie zelżały ale trzeba gdzieś pojechać!!!
Podobnie jak w ubiegłym roku proponuję  "przelot Nidą" z Tokarni do ujścia i w zależności od sytuacji powrót bądź z marszu drugi etap zwany "Płynie Wisła płynie" - czyli dalej do Solca nad Wisłą i powrót przez Bałtów/Ostrowiec/Nową Słupię.
Wyjazd w sobotę ok 10:00 z Lotosu na Wrzosach k/Chęcin. 
Wyprawa ma charakter turystyczno-krajoznawczy więc nie ma mowy o zbędnym pośpiechu (ale bez przesady w drugą stronę).
Pozdrawiam i zapraszam! 
Orientacyjny przebieg trasy:
1. Naszej pięknej Nidy brzegiem jadę ja do Ciebie - ok. 200km w 5h
2. Płynie Wisła płynie - ok. 380km w 8h
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

ZeuS22

Pierwszy wariant mi się podoba ;)  przyjadę się ale dzisiaj ok 17 18. Pozwolisz ze skorzystam z trasy ;p
Uzależnienie...

Sorry Gregory

Cytat: ZeuS22 w 14 Sierpień 2015, 15:56:38
Pierwszy wariant mi się podoba ;)  przyjadę się ale dzisiaj ok 17 18. Pozwolisz ze skorzystam z trasy ;p

Bardzo proszę!
Z uwagi na fakt, że o 20:00 jest już ciemno - rekomendował bym przejażdżkę tą trasą na spokojnie. W Rębowie można przejechać przez jaz i pojechać kawałek szutrówką do Motkowic, W Pińczowie polecam lody w rynku (róg południowo-zachodni), w Chrobrzu - Pałac, w Wiślicy-Kolegiatę, na odcinku Wiślica-Nowy Korczyn - wioski "z daleka od szosy", ujście Nidy a i jeszcze by pisał i pisał i pisał.

ZeuS22

widzę, że prawdziwy obieżyświat z Ciebie :) Nic tylko jechać z Tobą w trase :) Jak nawigacja... hyhy

Wie ktoś może jak z google maps eksportować trasę do automapy?
Uzależnienie...

Sorry Gregory

Wypad na 3 moto i 8 rąk zakończył się (zgodnie z planem) sukcesem! Zrobiliśmy ok. 405km w 9h.
Upały nas chłostały ale broniliśmy się lodami. Dziękuję i do zobaczenia!