20 Wrzesień 2020, 12:08:06

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Piątkowe śmiganko

Zaczęty przez ZeuS22, 7 Sierpień 2015, 09:53:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

ZeuS22

7 Sierpień 2015, 09:53:41 Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2015, 10:57:19 by ZeuS22
Witam wszystkich !
  Korzystając z wolnego piątku chciałem zaprosić chętnych na przejażdzkę. Tak myślałem o Sandomierzu ale jestem otwarty na jakiekolwiek propozycję nie przekraczające 300km. Godzina również do ustalenia, reflektuje ktoś? Wiem że ostatni dzień pracy ale może znajdzie się ktoś kto chce pośmigać w ten piątkowy piękny dzień ...  8) (Nie liczę na elitę bo wczoraj miała spotkanie w klubie.. % ;p)

pozdrawiam
Uzależnienie...

Rav

ja do  Kazimierza przez Sandomierz  dzisiaj

ZeuS22

Uzależnienie...

izydor

Ja moge sie pisac na ta trase Sandomierz - Kazimierz. Powrot proponuje przez Pulawy
Brum.. brum...

ZeuS22

A ile taka podróż zajmie czasu? D
Uzależnienie...

izydor

Z przystankami ok 5h. Mozemy poleciec krotsza droga przez Solec nad Wisla i przeprawic sie tratwa.
Brum.. brum...

ZeuS22

Ok tylko ja jestem 2-gi sezon w siodle wiec prędkość przelotową proponuję ok 80-100 km/h pasuje?(oczywiście z małymi wyjatkami) teraz godzina i miejsce ;)
Uzależnienie...

Konrad

Ja też może, ale 80-100km/h raczej odpada... 120-140 prędzej.

ZeuS22

7 Sierpień 2015, 13:57:50 #8 Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2015, 13:59:29 by ZeuS22
Ja mam nakeda wiec 140 to tylko momentami. Jedziecie w spodenkach czy ciuchy moto bierzecie ;)  przeupał!
Uzależnienie...

izydor

Ja w ciuchach, zawsze bezpieczniej. Proponuje prędkość 100-120, przy 80 bedziemy sie dusić. Spotkanie godz 1300 Łukoil na Warszawskiej i stamtąd na wylotówkę na Sandomierz
Brum.. brum...

ZeuS22

Masz racje. Godzina 15? Trzeba przeczekać ten upał. Ja o 22 musze być w domu ;)
Uzależnienie...

izydor

Mysle, ze nie ma co czekać, bo do 1500 temperatura sie nie obniży a mysle, ze bedzie tak samo gorąco, mocniej nagrzany asfalt
Brum.. brum...

izydor

By the way Zeus sprawdz wiadomości priv
Brum.. brum...

izydor

Brum.. brum...

ZeuS22

No i niespodziewane zakończenie podróży... :( Zgubiony telefon podczas jazdy ...no comment. Na szczęście uczciwy znalazca skontaktował się ze mną:) pozdrawiam i do następnego
Uzależnienie...