2015/08/07 Rajd po zlotach Steel Week (Ustrzyki D.) i Old Bikers (Pińczów)

Zaczęty przez Smulszczaczek, 3 Sierpień 2015, 10:51:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Smulszczaczek

Witam wybieramy się na turne po zlotach które odbywają się w ten weekend a dokładnie chcemy zaliczyć Steel Week Ustrzyki Dolne i Oldsów w Pińczowie. Trasa: PIĄTUNIO: Kielce - Połaniec - Rzeszów - Dynów - Tylawa Wołoska - Lesko (Mała Pętla Bieszczadzka). USTRZYKI DOLNE. SOBOTA: Duża Pętla Bieszczadzka - Komańcza - Tylawa - Nowy Żmigród - Gorlice - Ciężkowice - Tarnów - Nowy Korczyn - Wiślica - Pińczów. OLD BIKERS. Zbiórka 9 rano Piątek Rynek Kielce. Na razie chętnych mamy 2 moto z Kielc i 2 moto z Połańca. Tempo Turystyczne. Kontakt do mnie 669299997 albo przez forum. Pozdrawiam.

Jacek75

Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

izydor

Hej,

Ja się piszę. Jak z noclegiem? Każdy w swoim zakresie czy masz coś na oku?

Pozdrówki
Brum.. brum...

Smulszczaczek

Smulszczaczek

HEHE Bałtów w tym roku odpuszczamy. Co raku tam jestem i mam potem problem z wydostaniem się z tego zlotu przez takie dziwne czerwone kontrolki na żółtych urządzeniach:) .

izydor

Brum.. brum...

Smulszczaczek

Zmiana terminu zbiórki.   Kielce Rynek godzina 10. Paweł rano jeszcze musi owiewek odebrać.  Zapowiada się naprawdę super pogoda. Nie mogę się doczekać.

adriax

My późnym wieczorem w Piątek przybędziemy do Pińczowa, będzie ktoś z forum już na miejscu?

Smulszczaczek

My do Pińczowa dotrzemy najprawdopodobniej koło 17 w sobotę, chyba, że nas zatrzyma jakaś Bieszczadzka nuta:)...