29 Październik 2020, 07:40:32

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2015/07/31 - Vuelta Roztocze 2015 czyli ale ZOO

Zaczęty przez Sorry Gregory, 29 Lipiec 2015, 12:53:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

Minął rok więc nadszedł czas na następną edycję wypadu z cyklu Tour - Vuelta Roztocze 2015.
Jak podsumowałem rok temu "... Roztocze jakoś mnie nie ujęło swoim czarem..." więc może jak się bardziej napatrzę to coś zaiskrzy. Dodatkowo aby wzmocnić efekt psychologiczny zamierzam odwiedzić ZOO w Zamościu. Prognoza pogody zapowiada fajny dzień na podróże i zwiedzanie.
Wyjazd w piątek ok. 07:00 z parkingu przy rondzie na Cedzynie.

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Sorry Gregory

Cytat: Sorry Gregory w 29 Lipiec 2015, 17:31:07
Cytat: AVE w 29 Lipiec 2015, 14:47:38
Zoo w Zamościu po remoncie, ponoć fajnie i bilety w rozsądnych cenach. Muzeum fortyfikacji i broni- Arsenał też polecam. Zagroda Guciów  fajne miejsce, można coś zjeść i pooglądać. Susieć i szumy też robią wrażenie.

Dzięki! W jeden dzień to za dużo nie ogarnę i chyba się skupię głównie na Zamościu. Ale kiedyś posłucham co w wodzie szumi!

A oto >>trasa vuelty << - ok. 500km w 12h.

kakaj

bo to zła trasa była :). Polcam nastepnym razem Guciów ( taki mini skansen z knajpką), Krasnobród ( z kapliczką na wodzie), Tereszpol (szumy), Susiec (szumy) i Tomaszów Lubelski (drewniany kościółu i cerkiew).

Dawaj znać nastepnym razem to się podepnę na lubelszczyźnie :)
Pozdrawiam,
Kakaj
Kakaj

Sorry Gregory

Cytat: kakaj w 31 Lipiec 2015, 17:39:44
bo to zła trasa była :). Polcam nastepnym razem Guciów ( taki mini skansen z knajpką), Krasnobród ( z kapliczką na wodzie), Tereszpol (szumy), Susiec (szumy) i Tomaszów Lubelski (drewniany kościółu i cerkiew).

Dawaj znać nastepnym razem to się podepnę na lubelszczyźnie :)
Pozdrawiam,
Kakaj

Dzięki za sugestie - może w następnym roku wybiorę się na 2-3 dni i wszystko obejrzę!
Dzisiaj skoncentrowałem się gównie na Zamościu tj. ZOO i stare miasto po rewitalizacji - efekt jest imponujący. Polecam wszystkim.
Zrobiliśmy 480km w 12h na spokojnie (gdy wyprzedzałem ciężarówkę wystrzeliła jej opona 5 m od mojego moto - ufff) bez żadnej spinki.