2 Grudzień 2020, 17:50:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

zuchu76

Zaczęty przez zuchu76, 14 Lipiec 2015, 14:17:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

zuchu76

Czesc mam na imie Marcin jakies 39 latek na karku, aktualne moto BMW F650 czyli taki bardziej turystyk niz enduro, mieszkam w Kielcach i przewaznie krece sie nocami po miescie bo za dnia to troche czasu brakuje, pracuje jako informatyk, hobbystycznie fotograf.
Na dwoch kolkach z przerwami jakies 26 lat ... zaczynalem od komarka pozniej jeszcze jakis Chart a w miedzyczasie przewijaly sie jakies WSK'i, motorynki, Jawy, MZ'ki... fundusze nie bardzo pozwalaly na zakup czegos konkretnego wiec jezdzilo sie na roznych mniej i bardziej zdezelowanych sprzetach... teraz czlowiek troche dojrzal to i moto wieksze a ze lubie czasem zjechac z asfaltu to i sprzet taki a nie inny... ostatnio po zmianie przepisow jezdzilem kilkoma 125'kami i stwierdzam ze w sumie na miasto i do wolnych przejazdzek to taka pierdziawka tez daje rade, zastanawiam sie czy nie warto pomyslec o jakiejs dodatkowej 250'ce glownie na miasto chociaz jak czlowiek nie ma parcia na osiaganie predkosci swiatla to takie cos co wyciaga te 150km/h by wystarczylo... przewaznie i tak sie jezdzi do 120 bo to teraz nie problem sie zalapac na >50 w terenie zabudowanym wiec trzeba uwazac.
Dla zlapanie kondycji czlowiek jezdzi tez rowerem bo w kosza to juz nie bardzo mam z kim zagrac ... syn za mlody a koledzy juz fizycznie nie ten teges.
Pic raczej nie pije bo z racji pracy i obowiazkow rodzinnych sporo sie jezdzi i nie ma kiedy ale pogadac zawsze chetnie jesli tylko mam czas z czym ostatnio jest problem dlatego czesciej mnie mozna zlapac noca.
Pozdrawiam wszystkich zapalencow :)

Jacek75

14 Lipiec 2015, 16:38:46 #1 Ostatnia edycja: 14 Lipiec 2015, 16:41:06 by Jacek75
Witaj Nocny Wilku i LwG  8)
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

johny b

powitac  8)
AVEMOTOR
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

izydor

Brum.. brum...

Duszmen

Witamy serdecznie, lewa.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

darex

tel. 534-654-652

Barmani1

Coco Jambo...i do przodu, bo nikt nie obieca Ci jutra. Hdrzz