26 Październik 2020, 15:46:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wypadek..... kto płaci?

Zaczęty przez TOM, 11 Październik 2009, 13:11:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

TOM

dobrze ze powiedziałeś o tym VAcie bo pewnie bym nie wziął a na firme nie brałem . dzięki....
a jezeli chodzi o szkody to na bank nie przekroczy 100% ceny motoru... az tak sie nie rozsypał.... choć jest w średnim stanie..
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

TOM

siema wszystkim troche sie zawiesiłem przez ten wypadk.. i nie byłem dłuuuuuuuuuuuugo na forum.... ale tak jak obiecałem jak sie skończy całe to zamieszanie odnośnie wypadku.... napisze jak sie to skończyło ... no więc:
Najpierw firma ubezpieczeniowa tego kolesia który mnie potrącił zdecydowała ze mi wypłacą 80 % za moto (czywiście biorą moto) plus kask 100% buty 50% i kurtka 50% ... średnio mi to pasowało i tak jak mi polecił ktoś  tutaj na forum napisałem odwołanie... ze chce za wszystko 100% bo nie było w tym mojej winy i ciuchy jak i moto nie nadają sie do użytku... nie zgodzili sie na to. ALE ... odpisali że są wstanie mi zapewnić 90 % za za kask to 100% buty i kurtka po 85% czyli lepiej niz wcześniej.. zgodziłem się na to .. teraz oni znaleźli mi kupca na moto który ma przyjechać jakoś na dniach i go odkupić myśle że dla niego w brdzo dobrej cenie jak sie tym zajmuje zawodowo;d na handel:) no i wtedy w ciągu 7 dni wypłata całości kaski:) no troche to trwało... no i jeszcze trwa ale juz chyba końcowka:) wytrzymam...

muszę się teraz zdecydować na inne moto bo przecież to nie koniec:P heh

dlatego zakładam nowy wątek i zapytam was o dwa motorki:)

Dzięki jeszcze raz za wszelkie informacje na temat tego wypadku i za pomoc co robić w danych sytuacjach:)
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)