2 Grudzień 2020, 18:24:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2015/06/21 - Poznaj Podkarpacie na 2OO - 5 edycja

Zaczęty przez Sorry Gregory, 17 Maj 2015, 19:58:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

Pozwolę sobie zacytować anons:

Panie i Panowie już 21 czerwca wsiadamy na swoje motocykle i przemierzamy Podkarpacie na 2 kółkach.
Cel jest prosty – dobra zabawa na motocyklach we wspólnym gronie. Już po raz 5, przemierzymy malownicze zakątki Podkarpacia pokonując 320 km. Oprócz niezwykłych miejsc i szerokich dróg, czeka nas rozdanie atrakcyjnych nagród.

Miejsce i data startu: 21 czerwca, rynek w Ropczycach.
Rejestracja uczestników będzie trwać od 8 do 11.

Trasa:
To 320 km malowniczych terenów powiatów: ropczycko-sędziszowskiego, mieleckiego, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i rzeszowskiego. Trasa prowadzona jest z dala od głównych, samochodowych traktów, po dobrej nawierzchni.
Każdy z Was dostanie na starcie dokładną mapę trasy z legendą, która w chwili zawahania podpowie gdzie skręcić i jak zachować się na drodze.

Meta:
Salon RingRoad Yamaha w Rzeszowie, ul. Okulickiego 6.

Meta to jeszcze nie koniec! Mamy do rozdania masę nagród – dla wszystkich uczestników imprezy, którzy podczas trasy zrobią 14 zdjęć z różnych odcinków Rajdu i przekażą je nam na mecie. Nagrody otrzymacie od razu po losowaniu.

Poza licznymi nagrodami, do wygrania będzie przejazd Rajdu na naszych wspaniałych maszynach z rodziny MT!!!

Szczegóły na temat imprezy będziemy powoli ujawniać na stronie wydarzenia i Facebooku RingRoad.

Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i pokażcie im jak pięknie wygląda Podkarpacie z perspektywy 2 kółek!
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Gery

V2 czy V4 ale zawsze V:)

Naitsabes

18 Maj 2015, 17:50:29 #2 Ostatnia edycja: 18 Maj 2015, 17:52:36 by Naitsabes
Byłem na poprzedniej edycji - serdecznie polecam. Jak nic w trakcie się nie skomplikuję to też jadę.

darex

Ja jeszcze nie byłem i dlatego się wybiorę  ;)
tel. 534-654-652

ciepel

jakby coś mail lub: 600 685 991

Rav

a mnie właśnie na wesele zaprosili  - odpadam >:(

Sorry Gregory

Widzę, że dobrze nam idzie. Chyba się zbierze jakaś ekipa.
... w tamtym roku był też Obi - ale jak na razie to coś milczy???

Jacek75

Jestem zainteresowany, najprawdopodobniej jadę  :)
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Obi

CWKO pozdrawia!

ciepel

ktoś coś wie wiecej o wyjezdzie? ja najpewniej jade niedziela/poniedziałek, lub sobota/niedziela/poniedziałek.

Sorry Gregory

Najlepiej chyba jechać na Busko - >>mapka << - proponuję więc wyjazd w niedzielę o 7:00 z parkingu przy Castoramie.
Ja mam zamiar wyjechać z Rzeszowa ok. 16:30 i ruszyć w Bieszczady, przespać się w okolicach Ustrzyk Górnych i w poniedziałek ruszyć Słowacją na zachód (ile się da). W tamtym roku dojechałem do Łysej Polany. Powrót do Kielc ok. 22:00.

ciepel

19 Czerwiec 2015, 21:07:25 #11 Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2015, 02:04:56 by ciepel
dużo osób się wybiera ? jakoś temat całkiem ucichł

EDIT: ja jade jak coś

Marcin/Grudek

Sorry Gregory

Trochę się nam rozpadało ... i chyba się już niewiele zmieni!
No cóż, to ja sobie poznam Podkarpacie na 2OO jak się trochę wypogodzi!
Pozdrawiam!
ps. Zdecydowanym na słońce i deszcz życzę oczywiście udanej imprezy!