30 maja godz.13.45 - MOTOSERCE i Budzenie Sienkiewki 2015

Zaczęty przez Duszmen, 13 Maj 2015, 23:16:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Duszmen

13 Maj 2015, 23:16:15 Ostatnia edycja: 14 Maj 2015, 10:00:00 by Naitsabes
W dniu 30.05.2015 roku w Parku Miejskim w Kielcach odbędzie się impreza motocyklowa pn. Motoserce 2015 w czasie której motocykliści, ich rodziny oraz wszyscy chętni mogą oddać krew dla potrzebujących dzieci.  W muszli koncertowej odbędą się konkursy, koncerty zespołów oraz zainicjowana zostanie akcja pn. Motocykliści na buspasach w ramach której stowarzyszenie CK RIDERS i przyjaciele zebrałi już ponad 1500 podpisów popierających tę ideę. Akcja łączy się poprzez paradę motocykli ulicami Kielc z coroczną wiosenną imprezą pod nazwą "Budzenie Sienkiewki".

Parada - wyjazd: Muszla-Park Miejski, Staszica, Sienkiewicza, Winnicka, IX wieków Kielc, Źródłowa, Seminaryjska, Ogrodowa, Żytnia, Grunwaldzka, Jagiellońska, 1 Maja, Bat.Chłopskich, Zakładowa, Kongresowa, Wystawowa - Salon BMW (zwiedzanie i oglądanie maszyn, zamawianie jazd próbnych motocyklami BMW)

Parada - powrót: Wystawowa, Bat.Chłopskich, 1 Maja, Grunwaldzka, Żelazna, Sienkiewicza, Staszica, Park Miejski-Muszla.

Start parady: 30 maja o godz. 15.00

Zbiórka pod CKR o godz 13.45, wyjazd do Parku miejskiego - godz.14.00

Organizatorzy: Old Bikers MC Poland, Steel Roses MC Kielce, Road Runners MC Poland O/Kielce

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Iskra

Na motocyklu, bądź nie, tak , czy tak będę :D
Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

ToraTora

Kama

moją pasją jest życie

TomekAAA

Oprócz tego, że to już za kilka dni, nic!  ;D

Maszyny wypucowane?  >:(
Rury wypolerowane?  ;)
Organizmy oczyszczone?  :o

Kama

moją pasją jest życie

Drzewko91

Witam. Oddawałem juz krew aczkolwiek z 5 lat temu i nie pamiętam czy są jakies przeciwskazania co do kierowania pojazdami po oddaniu krwi, napewno przed nie wolno sie objadac ale i całkirm na czczo tez sie nie powinno iść????   

ciepel

2 lata temu jak bylem na motosercu oddawać krew to kazali zjeść porządne śniadanie  i pić dużo płynów  a przed samym pobraniem wcisnęli mi do zjedzenia od razu kilka kawałków czekolady 2-3 paski i słodki soczek, wiec jedzenie chyba nic nie wnosi za dużo nawet słodkiego.
Po oddawaniu chyba wszyscy pojechali tez na paradę i nikt się nie bał, kwestia kilku minut odpoczynku :)
jakby coś mail lub: 600 685 991

Drzewko91

Yhymm.  Tak tez myślałem ale z ciekawosci mozna zapytac???? bo widywałem osoby po oddaniu krwi ktore po chwili odpoczynku wstały i zbyt daleko nie uszły heh.

ciepel

z jakiejś strony krwiodawców warszawskich:

KANDYDAT NA DAWCĘ KRWI LUB DAWCA KRWI POWINIEN:

w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów (woda mineralna, soki)
być wyspanym
spożyć lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, ser biały, dżem)
wykluczyć z diety tłuszcze pochodzenia zwierzęcego: mleko, masło, kiełbasę, pasztet, śmietanę, rosół, tłuste mięso oraz jajka orzeszki ziemne i ciasta kremowe.
ograniczyć palenie papierosów
nie zgłaszać się do oddania krwi jeśli jest przeziębiony (katar) lub przyjmuje leki
nie przychodzić do oddania krwi po spożyciu alkoholu!!!

jakby coś mail lub: 600 685 991

Naitsabes

Iskra

Ja oddaję krew regularnie i poza byciem zdrowym i coś zjeść rano to nie ma większych wymagań.
Jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów to w Świętokrzyskim Centrum Krwiodawstwa wolą jak ktoś przyjedzie autobusem . Byłam tam kiedyś skuterem to powiedzieli że nie chcą mi pobrać krwi i brać odpowiedzialności , a autem nie było problemu, wiec zależy od lekarza/pielęgniarki ;) Sądzę, że to zależy przedewszystkim od każdego z osobna, bo każdy reaguje inaczej i nie można założyć, że każdy od razu na 100% będzie nadawał się do jazdy ;)
Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

Drzewko91

...wiec jezeli pani upuszczająca krew sie nie zagapi i nie spusci  5 l krwi to powinno byc dobrze i po odpoczynku mozna brykac dalej

damiansiwy1

2 rzeczy piłka i motor :)

Drzewko91