26 Październik 2020, 15:14:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/10/09 Hulaj Dusza Sobota

Zaczęty przez thor63, 8 Październik 2009, 23:35:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

thor63

1) Thor + Renia
2) mija + men
3) czoper + czoperowa
4) erni + karolina
5) Janek
6) Grzesiek + małżonka
7) Maciek + małżonka :)
8  Rysiek + małżonka
9) Duszmen + małżonka
10) M@riusz (na 90%)

Hulamy w Hulaj Duszy od 21 jeżeli ktoś jeszcze  będzie chciał dołączyć nie ma sprawy miejsce się znajdzie jak by był problem z wejściem dzwonić na 697079947 tel. mam przy sobie
pozdro
Thor 
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Darek_W

Nie byłby to problem jakbyśmy się podłączyli z moją Izą? Bo nasi znajomi właśnie albo rodzą, albo mają rodzić albo urodzili i wychowują  ... :D

A człowiek i potańczyłby i lufkę przyjął :)

czoperski

10 Październik 2009, 16:57:26 #17 Ostatnia edycja: 10 Październik 2009, 17:05:20 by czoper(ski)
welcome  ;)
napewno nikt nie będzie miał nic przeciwko, przeciwnie będziemy zaszczyceni  ;D

Darek_W

Zaszczyceni powiadasz?  ;D

Hmmm. Widzę że bardzo kulturalne i intelektualne spotkanie się szykuje  ;D

czoperski

aaaa, to Ty nie wiesz?!
My się tam spotykamy podeklamować wiersze Szymborskiej i poczytać Mickiewicza ( Pan Tadeusz ).
Weź garnitur!
Do wieczora.  ;D

Darek_W

Nie wiedziałem... ;) Dobra, my zabieramy po tomiku Leśmiana. Może "W malinowym chruśniaku"  ;D A na początku, z okazji dzisiejszego wydarzenia, proponujemy zaśpiewać Odę do radości  ;D

Do wieczora również ;D

thor63

Będzie kulturalny wieczorek półiteracki na główkę dla bardziej zaawansowanych 07 nara do wieczora

czoperski

a ja od trzech lat nie pije, tzn nie czytam...szkoda :-\

karola

Oczywiście było super, dzięki za wspaniały wieczór (noc właściwie :D).
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Ć.M.A

Kochani ja serdecznie dziękuję za zaproszenie  :). "Niestety" czytałem Lema z koleżankami i kolegami z pracy na wyjeździe służbowym. No powiem tylko tyle , że litreatki byłe kosmiczne  ;D  ;D  ;D Następnym razem z moją połóweczką chętnie podejmiemy literackie wyzwanie  :P ::) ;D
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Ć.M.A

Czoper Ty się zmusić musisz  ;D. Czytanie to piękna rzecz .... Taki Pan Tadeusz 0,7l , no poezja o opowieści Pałacowe 0,7l temat rzeka . ;D ;D ;D
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

mija

15 Październik 2009, 09:46:45 #26 Ostatnia edycja: 15 Październik 2009, 11:05:57 by mija
ĆMA żulu jeden ;D nikt w to nie uwierzy, że umiesz czytać  :D :D :D

czoperski

Moi drodzy.
W związku z licznymi spekulacjami dotyczącymi przebiegu wieczorku literackiego, który miał miejsce w czytelni publicznej " Hulaj Dusza", chciałbym pokrótce przedstawić przebieg wydarzeń.
W ciszy i skupieniu, około godziny 20:30 zaczęli przybywać pierwsi uczestnicy tego spektakularnego spotkania.
Do 21:15 byliśmy już w komplecie.
Około 21:20 pojawiła się pierwsza broszura ( wydawnictwo "Nasza Rosyja", Destylacja umysłu ludzkiego" rok wydania 2008 ). Mimo tego, ze niezbyt obszerna, została przeczytana przez dwóch prowadzących i wysłuchana przez resztę zgromadzonych.
Widząc niedosyt w oczach słuchaczy, prowadzący odczyt, szybko uzupełnili poziom wiedzy na ten sam temat odczytując ponownie tę samą broszurę ? od tyłu ?.
Aplauzom po tym wirtuozyjnym wykonaniu odczytu nie było końca. Widziałem łzy w oczach co bardziej wrażliwych tym bardziej, że w tym samym momencie jeden z uczestników zdjął koszulę i zaczął nią energicznie wymachiwać.
Następne odczyty potoczyły się już lawinowo.
Literatura pojawiała się na stole w ilościach wprost proporcjonalnych do euforycznie rosnącego nastroju uczestników odczytu.
Niektórzy postanowili uzewnętrznić rosnący w nich poziom eterycznej emfazji literackiej, wykonując pulsacyjne ruchy na specjalnie do tego przygotowanej przez konserwatorów powierzchni płaskich,( zatrudnionych na potrzeby tego wieczoru), powierzchni.
Następnie . . . i tu drodzy czytelnicy nastąpiło zjawisko w specjalistycznej literaturze Science Fiction nazywane potocznie ?czarną dziurą percepcji mentalnoduchowowzrokowoalkoholowej?.
I to właściwie wszystko na ten temat ? myślę, że rozwiałem wszelkie niesłuszne podejrzenia dotyczące tego spotkania.
Licząc na kontynuację spotkań ?kółka literackiego? ( jak widać zima za pasem ), pozdrawiam.

Andrew

a książki były własne czy z księgarni na miejscu ?  ;D
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

thor63

Dodam tylko że mają tam bardzo duży i bogaty księgozbiór jest co poczytać
Impra była odlotowa - odleciałem -
Pozdro
Thor