5 Grudzień 2020, 11:44:15

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mechanik Poszukiwany

Zaczęty przez tompson, 16 Kwiecień 2015, 22:33:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pluto

Ja u Radka na wiosnę serwisowałem swoje moto i nie miałem takich problemów:/
Myślę że najlepiej jakby sam zainteresowany przedstawił swój punkt widzenia na tę sprawę.
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło...

miccal

zapewniam Cie , was, ze każde moje słowo ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, gddyby zainteresowany miał inne zdanie to przedstawie dowód zakupu rzeczonego czujnika po jego serwisie na własna rękę , badz brak potwierdzenia wykonania  zgłoszonej potrzeby  naprawy naprawy czujnika sprzęgła.
badz gotó jestem upublicznić korespondencje miedzy stronami, a gdyby to było mało to dysponuje nagraniami rozmów telefonicznych jak i jednej osobistej (ot moje male skrzywienie zawodowe)

sednem sprawy jest, nikt nie jest nie omylny, ale za swoje błędy pan radosław nie ma najmniejszego zamiaru zapłacić- przeprosić , a to już mi sie b nie podoba,
sprawa nie zakończy sie na żalach na forum, ale o dalszych czynnościach prawnych będę informował w przyszłości, tak dla pożytku (oby nie) potomnym gdyby mieli wątpliwa przyjemność borykać sie z podobnymi sytuacjami (nie twierdze ze u tej samej osoby)
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

pablo

Miccal, czy po przygodzie z odkręconym tylnym kołem, nie przyszło Ci do głowy że należy definitywnie pożegnać się z panem T ?
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

miccal

owszem, nie mniej zrobię to gdy moje poczucie definitywnej sprawiedliwości będzie spełnione, myślę z z panem t jeszcze przyjdzie mi sie nie raz spotkać nim ,,
chyba ze będzie zasłaniał sie prawnikami, tak jak to w ostatnim mailu napisał
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

1977marcin

Proponuje Pug's Garage na ul.sandomierskiej 
www.pugsgarage.pl