29 Październik 2020, 10:47:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

KASK

Zaczęty przez Buchaj, 12 Grudzień 2009, 23:47:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

spaw

Nait, byłem kilka tyg. temu w Krk z kumplem po kaski właśnie. Trafiliśmy a okres, kiedy były ogromne przeceny. On kupił Suomi Vandal'a (niestety w bardzo ubogiej wersji, bez: pinlock'a, blendy, podbródka). Przymierzyłem nawet na swój gar i powiem Ci że leży zaje... bardzo dobrze :) Ja natomiast szukałem czegoś w granicach 400zł i kupiłem HJC IS-16 (to samo co TR-1, tyle że TR-1 jest wypuszczony na 2013r. a IS-16 na 2012; jednym słowem HJC wypuściło duplikat pod inną nazwą :P ). Ale do rzeczy: ten mój HJC ma właśnie blendę, podbródek, przygotowany do pinlock'a (brak w zestawie samego pinlock'a) i szyba ma powłokę antifog. Sprawdziłem go tydzień później (wtedy co było tak trochę cieplej - pojechałem na kawę do krk) i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Szyba faktycznie nie paruje, nic nie lata, nie gwiżdże. Cena: lekko ponad 800zł (ale że była promocja, kupiłem za 499zł :) )
tel. 512-120-906

Naitsabes

8 Sierpień 2013, 19:46:22 #31 Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2013, 19:48:36 by Naitsabes
Trochę czasu minęło ale przed wakacjami padł wybór i dziś mi dostarczono aż z USA. Zdecydowałem się na Scorpion Exo 1100. Póki co jestem bardzo zadowolony i wydanej kwoty 900zł (w Polsce grubo ponad 1000 :o) póki co nie żałuje. Czas go zweryfikuje bardziej, niemniej jednak polecam niezdecydowanym szukającym porządnego kasku do tysiączka.

sebo

Myślę,że temat jest zawsze aktualny, dlatego przydatny link:
http://motocykle.onet.pl/czarna-lista-kaskow-motocyklowych/jy5mq
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Gegas

Nait Exo 1000 - 4/5 pewnie podobnie nasze i tak biorąc pod uwagę niską ocenę kasków markowych jak np schubert s1 2/5 nie jest źle ;)

Naitsabes

To może nasze 1100 miałyby 5/5 8) ;D

Gegas

Można sobie sprawdzić przed zakupem ewentualnie co się ma ;) http://sharp.direct.gov.uk/

RyZyK

polecam Shoei XR-1100, uzwam jakis czas i jest kozak, moze nie ma za duzo bajerow typu pompowane policzki itd, za wszystko trzeba doplacac, ale raczej z marka pozostane;p

Pozdrawiam
RyZyK

azrael88

Tak w temacie kasków - dzisiaj w moim Scorpionie exo-900 urwał się dzyndzel do otwierania/podnoszenia szczęki. No i silą rzeczy zrobił mi się kask integralny :)

Macie wiedzę, czy to idzie naprawić, albo czy jest w PL oficjalny przedstawiciel Scorpiona żeby zamówić pękniętą część?

Jaszczur