4 Grudzień 2020, 14:44:16

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2015/04/11 - odrabianie zaległości

Zaczęty przez Sorry Gregory, 8 Kwiecień 2015, 15:29:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

Z uwagi na ogromne zaległości (ok. 1500km) spowodowane złą pogodą należy natychmiast wyruszyć w drogę.
W najbliższą sobotę proponuję odrabianie ww. zaległości. Z uwagi na fakt, że w górach dosypało śniegu proponuję:
1. Eksplorację trójkąta Nowy Sącz-Jasło-Tarnów.
2. Lub wycieczkę do Lublina w celu poszukiwania Sztukmistrza lub Perły.
Jestem zdesperowany na tyle aby uderzyć w Bieszczady lub Beskid Żywiecki/Śląski o ile śnieg trochę tam stopnieje.
Wyjazd ok. 7:30 z Morawicy, Cedzyny lub Lotosu Wrzosy (w zależności od ostatecznego wyboru celu).
Powrót w sobotę ok. 19:00 lub w niedzielę.

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Jacek75

A jakby zrobił Lublin, ale przez Stolyce (w wawie jest motobazar w ten week) ? 8)
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Sorry Gregory

Cytat: Jacek75 w  8 Kwiecień 2015, 20:31:56
A jakby zrobił Lublin, ale przez Stolyce (w wawie jest motobazar w ten week) ? 8)

Widzę, że jesteś czujny!
... ale jak dla mnie to szkoda czasu na jazdę po mieście. Każde 3h w W-wie to czas stracony. A każda godzina na otwartej przestrzeni to poezja!
A jeśli chodzi o Lublin to warunkowo mogę odstąpić od reguły bo nie byłem tam ok. 18 lat  :).

Jacek75

W sumie mnie jest wsio ryba, byle nawijać, jestem zgodny  8)

Sorry Gregory

Cytat: Jacek75 w  8 Kwiecień 2015, 23:45:21
W sumie mnie jest wsio ryba, byle nawijać, jestem zgodny  8)

No to git! Ostatecznie uzgodnimy co, gdzie i jak w piątek po południu.

Jacek75

Ok. Jak kumpel kupi w piątek maszynę to będzie nas trzech.

Sorry Gregory

Cytat: Jacek75 w  9 Kwiecień 2015, 00:05:14
Ok. Jak kumpel kupi w piątek maszynę to będzie nas trzech.

Czworo - bo będę z plecaczkiem!

kakaj

Sorry Gregory,
planujemy, a w zasadzie to już postanowione, że jedziemy w ten weekend w Bieszczady. Ja akurat startuje z Lublina ale 3 lub 4 motongi lecą z Kielc do Sandomierza. Tam się spotykamy i lecimy w Bieszczady. Powrót w niedziele.
Planu jako takiego nie mamy. Chcemy zajechać do Załuża i na lotnisko Bezmiechów (na kawe i podziwiać widoki :) ), następnie już Bieszczady i tam się pokręcić. W niedziele czesc dużej pętli i krótki wyskok na Słowacje może.
Jak cos to dawaj znać to dam namiar na kolegę i się z nimi umówicie na wyjazd z Kielc.
A jesli się nie zdecydujecie to może zobaczymy się na bieszczadzkich trasach :)
Pozdro
Kakaj

Sorry Gregory

Kakaj,
Z przyczyn obiektywnych planuję jednodniowy wypad - powrót w sobotę ok. 19:00 a tylko w razie konieczności (zasłabniecie, zakochanie się, promile itd.) pozostanie do niedzieli.
Z uwagi na powyższe - zwiedzanie i dłuższe postoje raczej odpadają.
Na początek, z uwagi na głód kilometrów, proponuję trasę w Tatry z typu "maximum pervesum" >>Mapa maximum<<  czyli 700km w 12h.
W razie konieczności końcówka trasy pójdzie do skrócenia.
Wyjazd o 7:00 z Lotosu Wrzosy.
Trasa minimum to wypad w Beskid Żywiecki/Śląski np. >>Mapa minimum<<

kakaj

no to my odpadamy. Chcemy na 2 dni i decyzja już padła na Bieszczady. Będe planował wyjazd na jeden dzień na Podlasie więc jak będę coś więcej wiedział to dam znać.
A jak będziecie w Lublinie lub okolicach to dawjcie znać. Zapraszam na kawe i herbatę :) a z przyjemnością też Wam pokaże parę miejsc :)
Udanego wyjazdu
Pozdro
Kakaj

Jacek75

Sorry Gregory a jak byśmy wystartowali przynajmniej o 8.00, bo wiesz że rano temp koło 0.

Sorry Gregory

Cytat: Jacek75 w 10 Kwiecień 2015, 17:16:00
Sorry Gregory a jak byśmy wystartowali przynajmniej o 8.00, bo wiesz że rano temp koło 0.

Zgodnie z prognozą http://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-kielce,cId,13378 o godzinie 7:00 będzie 6oC a o 8:00 będzie 8oC. Kierujemy się chyba na Tatry więc i później nie ma bardzo co liczyć na upały (8-13oC). 
Jeżeli poważne obowiązki zmuszają Cię do późniejszego wyjazdu to proponuję max 7:30 bez kwadransów akademickich. Bo czasu naprawdę nie będzie za wiele!

Jacek75

Proponuję  7.45 na Orlenie w Jędrzejowie. Będzie nam wszystkim po drodze.

Sorry Gregory

Cytat: Jacek75 w 10 Kwiecień 2015, 21:02:24
Proponuję  7.45 na Orlenie w Jędrzejowie. Będzie nam wszystkim po drodze.

... droga z Jędrzejowa na Brzesko już nie pierwszej urody .... ale co tam!
Na Orlenie jak na mapie - https://www.google.pl/maps/search/orlen/@50.6398537,20.3179418,14z?hl=en bo innego nie widzę.

Jacek75

Jasne, dokładnie na nim. Czyli umówieni. 7.45