18 Wrzesień 2020, 11:07:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Jazda na torze!

Zaczęty przez tompson, 28 Marzec 2015, 21:42:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

tompson

Witam wszystkich !!! mam pytanko dotyczące jazdy motocyklem po torze albo dokształcajacych kursach wlasnie na takim torze-był ktoś może w Radomiu,Łodzi,lublinie  albo gdziekolwiek można w taki sposóp pojezdzic, może chciał by sie podzielić jak to wszystko wyglada jak sie jezdzi. zastanawiam sie nad takim kursem dokształcajacym lub terz sama zabawa na torze. pozdro hej

Sorry Gregory

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

tompson

No spoko tego wczesniej nie widzialem i nie znałem a jest niedaleko wiec może w któryś dzień sie wybiorę dzieki bardzo za zajnteresowanie i pomoc pozdrawiam!

TomekzCK

29 Marzec 2015, 14:41:36 #3 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2015, 14:45:57 by TomekzCK
Lublin już zamknięty.

Radom super zabawa ale są to wolne jazdy więc się sam szkolisz :)

Jastrząb to też wolne jazdy trudno to nazwać szkoleniem mimo że jest instruktor A. Wajda, na Jastrzębiu byłem kilka razy i tylko raz było to prawdziwe szkolenie organizował to wtedy Yamaha Poland Position. Ogólnie fajny tor ale też się sam uczysz :)  ,chociaż po linku widzę że jakieś szkolenia będą organizować. :)

No i oczywiście Poznań Speed Day.
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

RyZyK

Radom super sprawa, da sie wymeczyc , pozamykac opone na 1 razie tez da rade :D
co do jazdy na torze to najlepiej w grupie wadomo, trzeba miec kombi i crush pady, reszte objasni "dziadek" na miejsu :D

Pozdrawiam
RyZyK

tompson

No właśnie mi chodzi najbardziej o to żeby jednak były  te zajęcia z instruktorem który wszystko fajnie wytłumaczy, nie jeżdże jeszcze na tyle dobrze żeby na torze dobrze sie pobawić :)

TomekzCK

A z tym się nie zgodzę :) z kim bym nie był a były to osoby o różnym stopniu zaawansowania wyjeżdżały zachwycone, wymęczone i wybawione :) najlepszym przykładem tego jestem ja :D

tompson

w takim razie bedzie trzeba sie z kimś zgadać i pojechać zobaczyć na własnej skórze jak jest :)

Naitsabes

Przy okazji polecam:

Przyspieszenie

Przyspieszenie II

Praktyka czyni mistrza ale trochę teorii nikomu nie zaszkodzi ;)

TomekzCK

tompson

sebo

21 Kwiecień 2015, 01:01:49 #11 Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2015, 01:11:50 by sebo
wszystko fajnie, ale żartobliwie spytam, kto potrafi choć trochę wytłumaczyć jak mogę to zrobić na swej poczciwej FJ-ce???
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bWaq0zOaAVU
nawiasem mówiąc chętnie pooglądałbym jak taki test wykonaliby nasi mundurowi....

A TO TO JUŻ MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M9MVY8swO5M - zaczynam trenować,może na majówkę zdążę się pochwalić walcem
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

TomekzCK

A może zamiast dywagować lecimy w niedziele do Radomia :D np sesja 2 pogoda ma być wyśmienita a mnie już nosi na samą myśl :)

Gegas

Jadąc w niedzielę z Wwy zajadę zobczyć co się dzieje ;)