4 Grudzień 2020, 01:53:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tekstylne ciuchy Alpinestars i Rev'it!

Zaczęty przez azrael88, 17 Marzec 2015, 18:39:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

azrael88

W przyszłym miesiącu planuję zakup kurtki i być może spodni. Interesuje mnie raczej sportowy krój a nie typowo turystyczny
Tekstylia a nie skóra bo chcę mieć membranę i podpinkę. Proszę nie zaczynac polemiki o wyższości łyżki nad widelcem  ;)

W zasadzie wybór ograniczam już do tych dwóch marek i tutaj pytanie do Was - użytkowaliście kiedyś texy A-stars albo REv'it?
A-starsy można oblukać w skuterpasji, REva chyba w CK nie uświadczę.

RyZyK

prosta sprawa - bez gwiazdy nie ma jazdy :D

Pozdrawiam
RyZyK

jacu

18 Marzec 2015, 08:35:59 #2 Ostatnia edycja: 18 Marzec 2015, 12:25:25 by Naitsabes
Cytat: RyZyK w 17 Marzec 2015, 23:56:03
prosta sprawa - bez gwiazdy nie ma jazdy :D

z takimi tekstami to *** do krakowa

sorry doktor że Ci się w wątek władowałem

Nait: Jacu >:( :P, ty tam wiesz co :P
GG 4875121

azrael88

RyZyk: rozumiem, ze miałeś kontakt z texami z gwiazdą, możesz coś napisać?

Jacu: spox, poprawiłeś mi humor  z rana :)

RyZyK

Hehehe nie jestem kibicem jacu nie denerwuj sie xd football nawet mnie nie interesuje, az, z texta nie, ale z marka tak, mam pare rzeczy np zolwia,buty,rekawice cos tam tyle ze skore, mimo ze np w sklepie rekawice alpiny mi odradzano, bo sie posobbo szybko niszcza wzialem, maja juz ze 3 lata i wygladaja jak nowe jesli sie dba oczywiscie, kombi nie mam alpiny tylko dlatego ze nie mialem na niego papy heh, buty tez super, zolw to samo jak masz kase to bierz, tu z marka akurat idzie jakosc ale tez cena, a jesli chodzi o texte to jest tego mnostwo i jakbym ja mial wybrac to bolala by mnie glowa xd

Pozdrawiam
RyZyK