26 Październik 2020, 15:31:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/10/07 - Roadwey kto ma ochotę pośmigać

Zaczęty przez thor63, 6 Październik 2009, 10:21:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

czoperski

thor63

-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

gral

Wiecie co...
Ja to bym tak nie planował tylko jak będą sprzyjające okoliczności przyrody to jazd i już...
Dziadek mi mówił o chłopie, który planował se piernąć i ... zesrał się

Andrew

ale za czasów dziadka nie było www.onet.pogoda.kielce.bardzo.dobra .na.07-10-2009r-godz.17,30-pod.RW.com.pl
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Andrew

Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
WYNAJEM POJAZDÓW.

Naitsabes

U mnie zaczęło padać, nie wiem czy nie wymięknę ale bez błotnika w deszczu czy po mokrym to masakra, błoto w twarz, a ja jeszcze na antybiotyku.

Andrew

WYNAJEM POJAZDÓW.

mija

a ja słyszałam z kilku źródeł, że jutro pięęęęęęęęęęękne słońce i bez deszczu :P :P :P
a może by tak.......................................... 8)

Andrew

WYNAJEM POJAZDÓW.

mija

thor63 Duszmen Naitsabes mOtOrynka mija TomekAAA Radek denwer   SebOOl shpx Pawel Andrew czoper(ski) pszczurkow   
Ć.M.A nysander hubert TOM malyzck Andrzej  piter Iza jacu Rob Arek kali gral erni zeppelin Maciek Adamar azrael88 M@riusz PatrykoD paweł n. arturro mati_cze  K-Pax robson luk Ania Janek furio 
MiszCZu  EMEK kanoma PL 86 loony miccal greeshlee piotrek666 dzialo     mlodzian66 sebA waldekgs11 mlody.01 konserwa kamco11 kitten Fazeusz     motogirl27 lukasz 82przemek Marcin wlodek rysiek dumaty CIEŃ kitty blaz   
tome_k Matex Bad_Religion Rafau ŁukaszCBR GUZIK daro205 mimo_ck szakal Tomek Świetlik Młoda kubek *Zimny* doogie Kakaj Darek_W cyberScyzor mistrz świata vicb tatafranka gwoździu

no wrzuciłam  ;D ;D ;D
kilka osób się zapisało hehehehhehehe

nysander

niestety ja nie dalem rady ... jeden samochod nie wypalil a tuz po powrocie pojechalem ogladac drugi ... jutro sie okaze czy tym razem sie udalo. mam nadzieje ze jakos daliscie rade beze mnie :P