26 Listopad 2020, 21:50:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Bałkany 2015

Zaczęty przez Jacek75, 4 Marzec 2015, 13:07:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jacek75

Czy ktoś się może wybiera na Bałkany w terminie 30.05 - 07.06.2015 ? Chętnie bym się podpiął do jakiejś ekipy, ewentualnie możemy stworzyć ekipę na wyjazd. Nas jest 3 moto. Mile widziani doświadczeni globtroterzy. Pzdr.
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

pat

Raczej planuję na wrzesień ale nie wykluczone że właśnie początek czerwca będę jechał... jeśli tak to Albania Macedonia przez Serbię, powrót przez BiH
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

scyzoryk

Jacek, jaki macie plan? Gdzie i jaką drogą?

Jedziecie po czarnym czy chcecie na miejscu poszukać szutrów itd. (w przytoczonej Albanii szutry mogą być dosyć kamieniste, szczególnie w górach :) )
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

Jacek75

13 Marzec 2015, 22:38:31 #3 Ostatnia edycja: 13 Marzec 2015, 22:43:25 by Jacek75
Hej Scyzoryk. Raczej asfalt, szutry odpadają, no chyba że b. dobrej jakości  ;)
Celem jest Czarnogóra ponieważ na Albanię zabraknie czasu, a chcemy bez sraczki jechać. Spontan.  ;D Polska (Kielce, Kraków), Słowacja, Węgry, Chorwacja wzdłuż morza na południe, Czarnogóra i nawrotka po wschodnich regionach ww państw. Ale wiesz, na bieżąco będziemy korygować sytuację. Bez ciśnienia i bez sraki.
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

czakbazak

Igor, jeśli planujesz niezbyt dużo szutrów to ja bym się pisał. Prędkość szurowa GTR-ki nie jest zbyt imponująca i komfort kiepski :)
Mirek
602621427 

Instalacje alarmowe. Kamery. Monitoring. Anteny. Domofony. Wideodomofony.

scyzoryk

Coś można pomyśleć.
Ja na ten sezon też wolę po czarnym :) Nie koniecznie na koniec świata ale może np. północna Chorwacja i BIH ?
30 maja mam zajęty ale jakoś w pierwszych dniach czerwca mogę jechać. Można tez rozważyć jakąś połowę maja :) Jestem otwarty.

Wrzesień w sumie też może być ale w tamtych okolicach planuję jakieś wakacje rodzinne więc może być gorzej z terminem i ewentualnie tak długim urlopem.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

marko

FJR też nie radzi sobie na szutrach ale też bym się podłączył jak życie pozwoli
Marek tel.603605267

pat

Póki co to wiele nie planuję, mam koncepcję na kierunek a czy szutry czy nie to wtórna sprawa. Na pewno nie jadę na kostkach żeby się w jakieś cięższe tereny pakować.
Poza tym dojazd i powrót przez asfalt więc może tylko na miejscu coś szutrowego.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

yellow_67

Ja z Agą w tym roku romantycznie do Czarnogóry ale z rozmysłem w szczycie sezony czyli sierpniu.
W planie dokończenie paru atrakcji Czarnogóry i powtórka z tych najfajniejszych.
Objazd przez Durmitor i most na rzece Tara, Lovcen i zjazd do Kotoru tymi fajowymi zakrętami.
Objazdówka Jeziora Szkoderskiego, plaże Ulcijn, monastyr Ostrog i wiele innych ...
No i troszkę plażingu z rozkoszami podniebienia typu zupa rybna (riblja corba), kalmary z grilla (Lignje na żaru) no i krewetki, mule i OCZYWISCIE jagnięcina mmmmmmmmmmmmmmmmm :)
W jedną stronę dojazd przez Słowację, Węgry, kawałeczek Chorwacji (Osijek) i wjazd do BiH i Czarnogóry.
Powrót leniwie wzdłuż wybrzeża (objazd boki kotorskiej), wizyta w Dubrowniku a potem z okolic Splitu odbicie na starą drogę nr. 1 przez góry do Karlovaca.
A potem to juz nuuuuuda autostradą do domu.
Jak ktoś jest chętny i ma Garmina to mogę wysłać pliki z MapSourca albo gdx.
Jako fajną miejscówkę w Albanii proponuje kurort Sarande  albo Dhermi (w nim naprawdę fajna miejscówka Royal Blue Hotel).

Pozzzzzzzzzz
Yellow
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....