20 Wrzesień 2020, 23:55:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

KIELCE - MOTOCYKLIŚCI NA BUSPASACH

Zaczęty przez Duszmen, 2 Marzec 2015, 22:47:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Duszmen

Jak Wam obiecałem, ruszamy z tematem. Nasz forumowy kolega Michał (Azrael88) opracowuje pismo i kartę do zbierania podpisów poparcia idei.
Powiadamiamy o akcji wszystkich "znanych i wpływowych" którzy mogą nas wspomóc. Proszę Was, żeby w rodzinach, domach rozpowszechnić temat i oczywiście przekonać do sprawy.
Niedługo więcej w temacie.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Iskra

Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

sebo

5 Marzec 2015, 23:09:43 #2 Ostatnia edycja: 5 Marzec 2015, 23:16:50 by sebo
jeśli mogę coś dodać:
Maćku,gdyby sprawa przeszła u włodarzy miasta (gdyż niestety nie ma na to podstaw prawnych i to tylko ich "widzi mi się" lub dobre chęci może nam temat załatwić) - deklaruję pomoc w załatwieniu sprawy wykonania i zatwierdzenia projektu wymiany oznakowania pionowego w MiejskimZarządzieDróg i KomendzieMiejskiejPolicji, a także dołożę wszelkich starań, aby po zatwierdzeniu i akceptacji pomysłu treść na wszystkich tabliczkach w mieście pod znakiem D-12 (BUSPAS) szybko w sposób "legalny" zmienić poprzez dodanie napisu:
"... i jednośladów" lub "...i motocykli" do istniejącej listy pojazdów tam wymienionych
Pomysł ciekawy! nie chce być pesymistą, :-\ ale znając kieleckie realia,trzymam kciuki i życzę powodzenia

PS:dla mnie także kilka kart na podpisy poproszę... - sporo entuzjastów pomysłu znajdę.lewa w górę
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

TomekAAA

Istnieje coś takiego jak "jawny dostęp do informacji publicznej". Jako Stowarzyszenie możemy wystąpic do np. UM w Krakowie o pokazanie dokumentów w tej sprawie tj. korespondencji pomiędzy stronami w Krakowie aby poznać argumenty i podstawy prawne. Aby nie wywaźać otwartych drzwi. :-)

azrael88

TomekAAA: dobry pomysł, zróbcie tak.

Pismo już przygotowałem, czekam tylko na kilka informacji od Duszmena. Karta to prosta sprawa, ale pamiętajcie że należy podać PESEL, oczywiście to wymóg wyłącznie w celu weryfikacji (dla magistratu), i nikt nie będzie gromadził danych wrażliwych.

Duszmen

Cytat: azrael88 w  6 Marzec 2015, 22:40:01
TomekAAA: dobry pomysł, zróbcie tak.

Pismo już przygotowałem, czekam tylko na kilka informacji od Duszmena. Karta to prosta sprawa, ale pamiętajcie że należy podać PESEL, oczywiście to wymóg wyłącznie w celu weryfikacji (dla magistratu), i nikt nie będzie gromadził danych wrażliwych.

Jutro mam otrzymać dane za ostatnie pięć lat Michał więc Ci je podeślę.
Pozdro.

TomekAAA

W dniu jutrzejszym tj. piątek 20.03 będziemy rozdawać na spotkaniu od godz. 19:00 KARTY DO PODPISÓW o poparciu wprowadzenia na buspasy Naszych jednośladów.

Prosimy o liczne przybycie celem pobrania Kart i zebrania jak największej liczby podpisów.

Dla osoby, która zdobędzie najwięcej podpisów - nagroda!  8)

ciepel

Jeżeli te karty to normalne wydruki może udostępnić jakiegoś linka do druku żeby więcej osób mogło zbierać ? a dostarczanie tylko osobiście na spotkaniach
jakby coś mail lub: 600 685 991

Duszmen

To tak nie zadziała Ciepel, przekażę karty każdemu kto mi ją podpisze, będę miał potem kogo ścigać o zwrot, paniatna?

ciepel

nigdy się takimi akcjami nie interesowałem myślałem ze to wygląda bardziej jak zbieranie głosów na projekty obywatelskie :)
jakby coś mail lub: 600 685 991

TomekAAA

Nadmienie tylko rzecz oczywiście oczywistą, że dla Członków CKR
jest to sprawa priorytetowa, żeby nie powiedzieć obowiązkowa!!!  ;D

Kurde, "powiedziałem" to!  :-X

A, i każdy musi zdobyć milion podpisów albo nie, lepiej 2 miliony !  :o

sebo

20 Marzec 2015, 18:06:25 #11 Ostatnia edycja: 20 Marzec 2015, 18:23:18 by sebo
Będę....
Kartę wezmę.....
To do dzieła Panie i Panowie - w kupie ( i podpisach ) siła!!!
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

szakal

Jak możecie to zabierzcie karty w niedziele, bo ja niestety nie dam rady dziś dotrzeć
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

TomekAAA

31 Marzec 2015, 23:50:07 #13 Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2015, 15:06:01 by TomekAAA
Dołączam PDF-a.

[załącznik usunięty przez administratora]

Sorry Gregory

Mam małe pytanie ale zasadnicze - czy podpisywać na karcie do zbierania podpisów mogą się tylko osoby zameldowane w Kielcach?
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz