4 Grudzień 2020, 04:57:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

dobry i ogarnięty mechanik samochodowy kielce- poszukiwany ;P

Zaczęty przez MiszCZu, 14 Listopad 2014, 21:00:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

MiszCZu

Witam, poszukuje sprawdzonego, dobrego mechanika, trzeba przejrzeć moje 4oo, bo ostatnio coś tam nie domaga a ja nie mam czasu na grzebanie, pomoże ktoś, podrzuci jakieś namiary ?? 8)

azrael88

Ja korzystam z usług pana Stanisława Brzozy - Warszawska blisko Kijanki. Serwisowałem tam kilka aut, nie mam zastrzeżeń.

Rav

MiszCZu

rzeczy typu olej, klocki, filtry, inne takie drobne to robię sam (zarówno przy aucie jak przy moto ;D), także panowie mechanicy którzy znają się tylko na w/w odpadają  8)

miccal

jeśli p brzoza to ten wulkanizator to `  ZZDECYDOWANIE NIE POLECAM,
to zdanie moje, i każdego z moich braci!
ten człowiek stoi inteligencja obok handlarzy autami!
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

pat

W sumie to chyba mogę polecić ten zakład:

Autolin Moto Serwis
Pakosz 53

Starsi kolesie rozgarnięci, Cenowo OK. Nie robiłem u nich zbyt wiele ale w CK to najszybciej bym do nich wrócił. Mam jeszcze drugiego mechanika którego mogę polecić ale w Woli Morawickiej - jak chcesz to dam ci namiary.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

sz_kamil

MK servis na malikowie. Marcin jest mechanikiem odkad tylko mógł sięgnąć pod maskę. Dysponuje narzędziami do naprawy każdego auta. Jedyny problem jaki można spotkać u Marcina to długie kolejki. Czasami trzeba czekać nawet ponad tydzień na wolny podnosnik, ale to juz skutki uboczne jak jest się dobrym fachowcem. Nawet moja siostra która mieszka w Opocznie u niego auto serwisuje.

MiszCZu

Dzieki za odp i zainteresowanie tematem :) moto od zasze było wiadomo komu oddać, a z autkiem to już cieżko jeszcze raz dzięki :)