23 Październik 2020, 00:57:48

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2014/08/22-24 - Borków czy Zdynia?

Zaczęty przez azrael88, 20 Sierpień 2014, 14:24:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

strayker270

Cytat: strayker270 w 21 Sierpień 2014, 21:41:09
Czy ktoś jadący do Borkowa mógłby wziąć pasażerkę na plecaczek?
:D
Jeżeli wyjeżdżasz spod lokalu ja mogę zabrać plecaczek ale muszę wiedzieć czy gdybym wrócił coś wcześniej ta osóbka będzie miała się z kim zabrać z powrotem?
[/quote]

Dzięki ZeuS22 ale już nie aktualne, załatwiła sobie inny transport i pewnie około 11 będzie już w Borkowie. Ja ruszam późno około 17:00 bo niestety dzisiaj pracuję do 15. Widzimy się w Borkowie.

ZeuS22

no problemo polecam sie na przysłość :)
Uzależnienie...

azrael88

Czakbazak: dzięki za wspólny wypad, fajnie sie jechało.

Ogólnie z Zdyni/Regietowie nie było źle  :D jak zwykle zajebisty koncert 4 Szmerów, szkoda tylko że pogoda popsuła sie odrobinkę. dziś wcześnie rano zrobiłem 200km w deszczu, przynajmniej mam pretekst żeby zainwestować w dobre ciuchy i rękawice z goretexem  ;)

Jak było w Borkowie?

czakbazak

Również dzięki ale coś wcześno wystartowałeś ;) całą noc lało, o dziwo namiot prawie wytrzymał w rogu trochę przeciekł. Co do zlotu to 2 lata temu  w Zdyni był razy dwa lepiej zorganizowany co do repertuaru i lokalizacji, frekwencja również ale ogólnie zlocik spoko. Pakowanie w sporym deszczu jak i powrót. Wyglądaliśmy jak zmokłe kity :)  Ze Słowacji zrezygnowaliśmy nie było sensu - ciągłe opady. Niezła jazda :) Pozdro
Mirek
602621427 

Instalacje alarmowe. Kamery. Monitoring. Anteny. Domofony. Wideodomofony.

Kama

Hej, w Borkowie było dość cicho i krótko, ale sympatycznie :) Bezdeszczowo :)
Dzięki Kasia, Obi, Jacek, Rafał, Franek :)
moją pasją jest życie