25 Październik 2020, 05:08:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/10/03 - sobota - imprezka w ostrowcu

Zaczęty przez SebOOl, 2 Październik 2009, 23:13:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

2 Październik 2009, 23:13:52 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:41:26 by TomekAAA
Czołem
Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam w sobotę wieczorem do Ostrowca na otwartą imprezkę. Kilka osób z forum się wybiera. Pojedziemy autem lub autami (jeżeli będzie więcej chętnych - wiem że data koliduje z wyjazdem do Małej). Alkohol można brać swój lub zakupić na miejscu w barze.
Chętnych proszę o wpisanie się w tym wątku dogadamy się na wspólny wyjazd
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Duszmen

Słuchaj no chłopcze, a czemu Ty na Małą z nami nie lecisz skoro i tak się imprezujesz??
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekAAA

W razie czego, to się oszczędzaj i tak jak radzi Duszmen, do Małej startuj np. z nami w  niedzielę.

Musisz się trochę przewietrzyć. Kiedy ostatnio na moto latałeś?
Ja Cię ostatnio na Przeszczepach widziałem!!!!!

SebOOl

Nie mam motocykla. Naprawia się u Pitera ...

Ten sezon rzeczywiście nie był dla mnie dobry jeśli chodzi o wyjazdy ale to ze względu na to że otworzyłem firmę i muszę pewne frycowe z tego powodu zapłacić :(
A w Ostrowcu nie byłem już bardzo dawno a chce być w dalszym ciągu w dobrych stosunkach z chłopakami ...
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Motorynka

UU, no szkoda ze w ten weeknd, ja smigam na kongres, wiec bawcie sie dobrze :)