23 Wrzesień 2020, 17:46:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2014/08/15 Obstawa - Ola i Marcin

Zaczęty przez Gajowy, 6 Sierpień 2014, 10:06:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gajowy

6 Sierpień 2014, 10:06:33 Ostatnia edycja: 19 Sierpień 2014, 10:14:12 by TomekAAA
Witam.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Was bracia i siostry... Pare dni temu napisała do mnie kumpla przyszła żona... ;D Czy była by możliwość zrobienia eskorty ślubnej na motocyklach. Marcin niedawno niestety musiał sprzedać swój motocykl, bo na świat przyszła córunia. Ola w ostatnich chwilach wolności pragnie zrobić mu niespodziankę i prosi o eskortę pod kościół.
Ślub jest 15.08.2014 o godzinie 17 w Małogoszczy,weselicho również. Jeśli jest ktoś z Was chętny na małą przejażdżke to zapraszam. Plan wyglądał by mniej więcej tak. Spotkamy się trochę wcześniej w przepięknej , malowniczej miejscowości Bocheniec:) I podjedziemy pod dom panny młodej, od eskortujemy ich ustalona trasą do kościoła. Z racji tego, że ślub jest o 17 ciężko mi powiedzieć o której będzie przejazd do sali, czy Pan młody sie zdecyduje etc ;) Oczywiście wszystko zależy od pogody... Proszę o wstępna listę chętnych. Pomożecie??

1.Gajowy
tel.606-703-763

Gajowy Senior

szakal

Jeśli będę na miejscu to się pojawię :)
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

Dżej Dżej

1.Gajowy
2.Gajowy Senior
3. Andre i Jolcia (14stego mam szkolenie w Łańcucie jak dojde do siebie to jesteśmy :) )
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Tomek (Brat Barwin)

7 Sierpień 2014, 00:28:28 #4 Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2014, 00:30:48 by Tomek (Brat Barwin)
3. Andre i Jolcia (14stego mam szkolenie w Łańcucie jak dojde do siebie to jesteśmy :) )

Andrzej, Ty wstrętny pijaku ;D
Postaram się zjawić:)

Gajowy

Sprawa wygląda tak.O 17 jest ślub w kościele w Małogoszczy. Myślę,że spotkamy się o 16 w Bocheńcu nad rzeczką, ( mijamy ośrodki wypoczynkowe w lesie za Bolminem i przy wyjeździe z lasu jest mostek, skręcamy przed nim w prawo, i dojeżdżamy do rzeki gdzie są ławeczki, betonowy grill itd. Ola- Pani młoda ma mi dać znać jak będą się szykować do wyjścia, wtedy wsiadamy na koń i spokojnym kusem na dwójeczce pod dom Pani młodej (jakieś 500m od bazy:D)A potem jedziemy za młodą parą pod kościół. Jak pogoda dopisze możemy po tym się gdzieś wspólnie przejechać.
tel.606-703-763

Gajowy

Osobiście polecam zobaczyć ruiny XVI wiecznego kościoła w Gruszczynie, chętnie poprowadzę xD
tel.606-703-763

Bartos

Zapamiętajcie, że jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było ;)

Kama

Barwin, przyganiał kocioł garnkowi :P

Też powinnam być.
moją pasją jest życie

ZeuS22

do soboty masa czasu ale ja również w tym momencie chętnie się zjawię :)
Uzależnienie...

kudłaty

:) jak krystian mi  virażke uruchomi to tez sie melduje