2 Grudzień 2020, 16:17:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2014/08/14 - Bardzo proszę o pomoc wszystkich :(

Zaczęty przez Mrófek, 5 Sierpień 2014, 16:42:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

johny b

wiec o ktorej mniej wiecej bedziecie przez bodzentyn przejezdzac?
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

Bartos

Zapamiętajcie, że jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było ;)

Jaszczur

Po całym dniu układania płytek chętnie się przewietrzę jutro :).

O godzinie 10:00 pod Lidlem na ul. Karkowskiej lub o 10:30 na stacji benzynowej Orlej na Folwarku?
Ja raczej podjadę pod Lidla.

ZeuS22

Ok Lidl 10 00 ;) mniam mniam mniam lody!!!   :P
Uzależnienie...

johny b

co do lodow to  w nowej slupi sa zajebiaszcze  :D

Mrófek

Dziękuję za przybycie wszystkim, było super Ania szczęśliwa ! Wstawię później filmik i kilka innych zdjęć a na razie jedno z nich :P
http://www.iv.pl/images/67386823795627415151.jpg
Motocykle są jak lizanie ci*ki - chwila nieuwagi i lądujesz w rowie...  8)

ZeuS22

tło na to zdjęcie jest zajebiaszcze !!! :) Szkoda, że nie było jakiejś babinki w oknie co sprawdza co się dzieje na dworzu... :D heh
Uzależnienie...

mOtOrynka

hEhe tak babcia pasila by idealnie :D
ja też się cieszę ze tak fajnie wyszło, ze mimo iż nie wszyscy się znali to się potrafili zmobilizować i przybyć :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Bartos

A mówiłem że sikne w rogu bo najlepszy jest mistrz drugiego planu  ;D
Zapamiętajcie, że jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było ;)

Mrófek

Bartos laski na Ciebie lecą chcesz kontakt? Stałeś się sławny w tamtych stronach teraz :D

Bartos

Będę musiał uruchomić tam jakiś fanklub  ;D a dużo ich jest? Bo nie wiem czy dam rade wszystkim, tak to musze brać posiłki  ;D

ZeuS22

Mrofek dawaj te filmiki lookniemy jak wyszły :) Bartos lepiej żeby Twoja kobietka tutaj nie zaglądała... heh
Uzależnienie...

johny b

Bartos

Mrófek

Film dzisiaj zrobiłem, waży 7,5 GB postaram się zmniejszyć i wgrać na jakiś serwer a zdjęcia proszę :) Zdjęciów dużo nie narobiłem bo nie miałem jak wgl za duży stres dla mnie był :D

https://plus.google.com/photos/108606115581824435593/albums/6046379412315957793?authkey=CKSe3qKK0O3POg