21 Wrzesień 2020, 07:34:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tour de bieszczady

Zaczęty przez ciepel, 17 Lipiec 2014, 00:19:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

azrael88

Gregory: też uważam że sobota byłaby lepsza

Kama: jeśli mi nie wypadnie akurat 9-10 sierpnia stawiać ściankę działową w biurze to ja się chętnie wybiorę do Łańcuta

Sorry Gregory

Cytat: azrael88 w 24 Lipiec 2014, 16:16:32

Kama: jeśli mi nie wypadnie akurat 9-10 sierpnia stawiać ściankę działową w biurze to ja się chętnie wybiorę do Łańcuta

No niestety jeszcze wyszedł rozrząd do roboty tak więc góry to raczej w następny weekend a w tym to małe śmiganko po kieleckim (mniejszym moto).  Pozdrawiam i zapraszam chętnych na małą wycieczkę po okolicy (150-250km / 80-90km/h np. Bodzetyn, Nowa Słupia, Łagów, Raków, Szydłów, Busko, Pińczów, Jędrzejów, Chęciny, Piekoszów albo coś podobnego) - jeśli znajdą się chętni to ustalimy wieczorem godzinę i miejsce zbiórki.
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

azrael88

Gregory: ok,

Ja startuję jutro rano o 7.15 na statoilu Warszawska. Trasa przez Opatów, Nową Dębę, Rzeszów, Sanok do Polańczyka. Tam się zobaczy :)
Powrót tak, żeby być na 20-21 w CK.

pwsta

Jak pogoda dopisze to ja mogę lecieć ;)

Sorry Gregory

Cytat: Sorry Gregory w 25 Lipiec 2014, 17:22:01

No niestety jeszcze wyszedł rozrząd do roboty tak więc góry to raczej w następny weekend a w tym to małe śmiganko po kieleckim (mniejszym moto).  Pozdrawiam i zapraszam chętnych na małą wycieczkę po okolicy (150-250km / 80-90km/h np. Bodzetyn, Nowa Słupia, Łagów, Raków, Szydłów, Busko, Pińczów, Jędrzejów, Chęciny, Piekoszów albo coś podobnego) - jeśli znajdą się chętni to ustalimy wieczorem godzinę i miejsce zbiórki.

Jakby był ktoś chętny na małą objazdówkę to o 13:00 pod dębem Bartkiem.

Sorry Gregory

Cytat: Sorry Gregory w 26 Lipiec 2014, 12:50:52
Cytat: Sorry Gregory w 25 Lipiec 2014, 17:22:01

Jakby był ktoś chętny na małą objazdówkę to o 13:00 pod dębem Bartkiem.

Chętnych nie było - jak powiedziałem tak zrobiłem 230km w 4h - trasa Bodzetyn, Nowa Słupia (postój), Łagów, Raków, Szydłów, Busko (dobre lody), Pińczów, feralny próg na Nidzie (był pod wodą bo stan wód wysoki), Chęciny (postój), Strawczyn.
Pozdrawiam i do następnego razu! - W moim przypadku to jutro i jeszcze ze 2x przed weekendem!   

azrael88

Tour de Bieszczady w sobotę obleciałem sam. W Polańczyku zjadłem jakiegoś wędzonego pstrąga giganta, obżarłem się tak ze potem miałem już tylko ochotę na sen i zimne piwo :)
Z tego też powodu odłożyłem na kolejny wyjazd objazd Pętli - poza tym wydaje mi się że tam fajniej by było śmignąć w kilka maszyn. Ja powrót w Bieszczady planuję we wrześniu.

pwsta

Hej ja właśnie wróciłem z weekendu w siodle trasa Kielce Połaniec Różnow Piwniczna Zdrój przez Słowację do Zakopanego nocleg i powrót juz normalnie przez Kraków i tez mi brakowało kilku maszyn żeby wyjazd był spełniony.  Jeżeli będą jakieś propozycje ja bardzo chętnie o ile praca pozwoli ;)