23 Wrzesień 2020, 20:10:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tour de bieszczady

Zaczęty przez ciepel, 17 Lipiec 2014, 00:19:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciepel

Witam

ze względu na opuszczony wyjazd na "Poznaj podkarpacie" planuje wybrać sie w bieszczady na podobną traskę - głównie chodzi o jazdę i widoki, zwiedzanie "zabytków" na dalszym planie ze względu na brak czasu.

Obecnie rozważam wyjazd 1-dniowy - niedziela 20-07 lub z noclegiem (w okolicy Wetliny) - w innym terminie.

Na ten weekend zapowiadają 30 stopni i słońce - szukam chętnych na jeden z wyjazdów :)

Propozycja trasy: (Tour de Bieszczady). Rozwarzałem jeszcze załapanie się na soline, ale w przypadku jednego dnia nie będzie kiedy :)

http://goo.gl/maps/7LfKi

Co Wy na to? jacyś chetni ? :)
jakby coś mail lub: 600 685 991

ZeuS22

dalej pozostaje wyjazd jednodniowy?jesli tak to może dam rade
Uzależnienie...

ciepel

w najblizsza niedziele jednodniowy :)

trasa dokladna jeszcze do omownenia ale poprawiona z SB - zeby ie wracac ta  sama droga  http://goo.gl/maps/LRX1m

wyjazd planuje okolo 7 rano - lepiej miec wiecej czasu na miejscu niz wracać nocą

ciepel

Przypomnienie :)

dla chętnych na jutrzejsze Tour de Bieszczady:

Zbiórka 6:50 pod Castoramą (Kielce, skrzyżowanie Tarnowskiej/Popiełuszki i wrzosowej). następnie wyjazd w kierunku Morawicy o 7:00. dla osób które się spóźnia lub chcą dołączyć na trasie : tel 600-685-991
Prędkość przelotowa 120 (przy wyprzedzaniu może się zwiększyć miejscowo, w przypadku wolniejszych moto możliwość obniżenia)
Trasa przelotu (do ewentualnych negocjacji przy zastrzeżeniach):
http://goo.gl/maps/bKTl2

ciepel

20 Lipiec 2014, 22:02:16 #4 Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2014, 22:12:07 by ciepel
Podsumowanie:
mniej-więcej mapa: (plus kilka drobnych "zabłądzeń" http://goo.gl/maps/cNbC2

12,5h i 475,3 mili świetnej zabawy (~765km)
dotknięcie podnóżkiem asfaltu (Virago)
uderzenie ptakiem w kolano (nie pytajcie o szczegóły :P )
spalone ręce i żądło jakiegoś robala wyciągnięte z policzka po powrocie do domu :D

żałuję tylko tylko jednego ominiętego tego odcinka, ale to będzie dobry pretekst do kolejnego wypadu :)  (Jeszcze Wołosate przy Tarnicy:( )

Nie mat o jak udana niedziela :) Polecam trasę, szczególnie "Wielką pętle bieszczadzką" :)

Marcin/Grudek

I jak, samotnie czy ktoś jednak się skusił?

ciepel

Niestety nikt nie stawil sie na zbiorce. Samemu tez da sie jezdzic, w gorach mnostwo moto sie przewika bez przerwy. Nie wiem czy nie wiecej niz puszek nawet na samej "Wielkiej petli"

szakal

Musisz to powtórzyć i wtedy zrobie wszystko żeby się podczepić  :) Może jakaś sobota w sierpniu?
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

pat

Fajna trasa, ja niestety pewnie nie dam rady ale napisz kilka dni przed wyjazdem... kto wie... ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pwsta

Na 2 dni ha bym się mógł wybrać tylko termin musze znać żeby w pracy sobie ogarnąć ;)

Kama

Po 8 sierpnia to i ja chętnie, ale raczej w te jednodniowe... :)
moją pasją jest życie

azrael88

Hej, a może ktoś miałby ochotę w ten weekend zrobić jednodniowy wypad w Bieszczady? Sobota lub niedziela? Pogoda wg prognoz ma być przyzwoita.

Kama

Ja niestety odpadam, bo jadę wtedy na Olimp z młodzieżą w wieku rozrodczym pod opieką... Jak napisałam - będę po 8 sierpnia. Do 10 sierpnia jest Motofestiwal w Łańcucie, ktoś się wybiera?
moją pasją jest życie

Sorry Gregory

Cytat: azrael88 w 23 Lipiec 2014, 21:14:34
Hej, a może ktoś miałby ochotę w ten weekend zrobić jednodniowy wypad w Bieszczady? Sobota lub niedziela? Pogoda wg prognoz ma być przyzwoita.

Jak zdążę z przeglądem moto do jutra to czemu nie. Potwierdzę w piątek po południu. Lepsza jest sobota bo niedzielne powroty wieczorem lub w nocy są nieciekawe. 
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz