25 Listopad 2020, 16:45:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Przemo wita.

Zaczęty przez przemwk5932, 5 Lipiec 2014, 04:50:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

przemwk5932

Witam jestem Przemek, 2 grudnia będę miał 18 lata.  Jeżdżę  skuterem i  Komarem . Pochodzę z malej wsi koło Bałtowa.  Na forum zarejestrowałem się by znaleźć osobę która pomoże mi przy kupnie Suzuki GS 500.

pablo

Witaj Przemku, bardzo dobry wybór na pierwsze "poważne" moto, powodzenia w zakupie :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Iskra

Siemka
GS500 całkiem fajne moto, sama biorę pod uwagę rozglądając się za czymś pod siebie ;)
Powodzenia w takim razie :D
Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

Sorry Gregory

Cześć i czołem!
Pozdrawiam i życzę udanego zakupu
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

przemwk5932

Dzięki, dzięki mam nadzieje ze nie kupie skarbonki i znajdę osobę która mi  przy kuponów pomoże.  Oczywiście nie za darmo: ). A takie pytanko do którego z moderatorow napisać by aktywował mi konto w 100% ?

Kselik

Witaj;)
W zależności od zasobności portfela polecam też rozejrzeć się za CB/CBF 500;) Motocykle te są ciut mocniejsze no i mają silniki chłodzone cieczą:) na pewno docenisz również to że przyjemniej pracują. Aczkolwiek jakiej 500-tki bys nie kupowal a jezdziles tylkk 50-tkami to uwazaj z odkrecaniem gazu (mozesz byc zaskoczony moca). Pozdrawiam;)
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, wsiądź na moto - przejedź sie:)
LwG

przemwk5932

Dzięki za propozycje zobaczę czy się zmieszcze w 5000-6000 zł jeśli nie to będę czekał do końca sezonu.  A mam oytanko czy silnik tez jest bezawaryjny jeśli dobrze się o nią dba i czy mieści się a A2 ?

Kselik

Z CB 500 w 5-6 tys sie spokojnie zmiescisz;) silniki sa zywotne ale jest jeden problem... CB 500 ma 58 KM, ale z tego co wiem zdarzaja sie takie ktore maja wbita mniejsza moc (np z Niemiec)
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, wsiądź na moto - przejedź sie:)
LwG

przemwk5932

A da się jakoś go zdlabic i zrobić jakieś przegląd by miał mniej koni bo Suzuki tez są głównie odblokowane i na A2 się ue mieszczą: (

strayker270

Cześć,

Na początek też dobrą opcją jest Kawasaki Er5. Moc mniejsza od CB i chyba też tańszy w zakupie i eksploatacji a i są w necie oferty z możliwością rejestracji na A2.

Iskra

Hej, ja właśnie najbardziej rozglądałam się z ER500. Widzę, że Pan chyba takową posiada. Zadowolony? :D
Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

przemwk5932

Pomyślę nad ER 5 ale raczej kupie CB lub GS zobaczę  co fajniejszego znajdę .

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

strayker270

Przepraszam za off'a
Cytat: Iskra w  7 Lipiec 2014, 15:21:58
Hej, ja właśnie najbardziej rozglądałam się z ER500. Widzę, że Pan chyba takową posiada. Zadowolony? :D

Jasne, że zadowolony :) sprzęt śmiga aż miło. Motocykl prosty w konstrukcji a daje wiele frajdy z jazdy nawet z plecaczkiem :) w razie jakiś konkretniejszych pytań pisz na pw. A i bardzo proszę nie Pan bo czuję się stary ;) proponuję system koleżeński po imieniu albo po prostu Ty ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze. LWG!

Jaszczur