26 Wrzesień 2020, 22:35:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Jedzenie prosto z Bałkanów

Zaczęty przez pat, 8 Czerwiec 2014, 02:52:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Cześć wszystkim,
Jak niektórzy z Was wiedzą w ostatnich kilku miesiącach byłem mocno zaangażowany nie tylko w projekt pt. córka ale również w projekt pt. "Bałkańska Grill & Salad". Zainspirowany smakami jakie poznałem podczas wypadów motocyklowych na Bałkany postanowiłem otworzyć w Kielcach "knajpę" Bałkańską. Knajpa to trochę mylące słowo bo alkoholu nie oferujemy, za to staramy się nawiązać jak to tylko możliwe do smaków z Srb, BiH czy BG...

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/BalkanskaGrillSalad

Oficjalnie wystartowaliśmy dzisiaj... nie, wczoraj bo już po 24... ale jeżeli będziecie mieli ochotę na "plejskawicę" lub "czewapczici" to dziś (niedziela) ;) osobiście Wam ją przyrządzę :) w kolejnych dniach możecie trafić na mojego brata który również zaangażował się w ten projekt.

Ponieważ w zamyśle ma to być szybkie i tanie jedzenie to nawet nie trzeba zdejmować kasku ;)

AAA... i jeszcze jedno wczoraj 2 motocyklistów z Wawy przyjechało specjalnie do nas coś zjeść więc może warto :o

Zapraszam na Kozią 2 (20m, od rynku) i liczę na rzetelną ocenę - chętnie słuchamy wszystkich sugestii zarówno od tych którzy prawdziwą "plejskawicę" już próbowali jak i od tych którzy mają to jeszcze przed sobą...

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Jaszczur

W tygodniu mam zamiar się wybrać tylko co wybrać z poniższego menu:

pat

Mamy 2 główne dania:
Plejskawica (czyli mix baraniny, cielęciny i wołowiny) i Czewapczici (mix jagnięciny, cielęciny i wołowiny) każde w różnych odmianach
- klasyczne
- na ostro
- z wędzonym serem
- z szynką/boczkiem i wędzonym serem

Każde mięso jest trochę inaczej przyprawione i podawane w innej formie.

Mnie najbardziej smakuje klasyczna Plejskawica lub Czewapczici ale największym zainteresowaniem cieszy się Plejskawica z szynką i wędzonym serem. Kwestia smaku :) Jak przyjdziesz a mnie  by nie było to spokoje pytaj. Brat postara się coś doradzić.

kudłaty

od wtorku zaczynam wszystkiego próbować,:) uruchomilem już soki trawienne i znowu 10 kg. do przodu /niestety lubie dobre i ostre jedzenie, ale moją  nadwage bierzesz na "siebie'/ Do zobaczenia na Koziej.:))

pat

9 Czerwiec 2014, 11:24:24 #4 Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2014, 11:25:59 by pat
Cytat: kudłaty w  8 Czerwiec 2014, 23:09:48
od wtorku zaczynam wszystkiego próbować,:) uruchomilem już soki trawienne i znowu 10 kg. do przodu /niestety lubie dobre i ostre jedzenie, ale moją  nadwage bierzesz na "siebie'/ Do zobaczenia na Koziej.:))

Kudłaty przy tej pogodzie wystarczy że przyjdziesz do nas w ciuchach motocyklowych i zamiast 10kg do przodu to będzie 15 do tyłu ;)

Przy okazji pochwalę się jeszcze jednym:
http://kielce.gazeta.pl/kielce/56,35255,16118711,Balkanskie_smaki_w_samym_centrum_Kielc___NOWY_LOKAL_.html

pat

Hej,

Poszukuję osoby do pracy (w pierwszej kolejności faceta... bez komentarzy proszę ;)) w poniedziałki i wtorki + na przełomie sierpnia i września cały tydzień + być może trochę w weekendy. Będąc szczerym to warunki jakie mogę zaproponować nie powalają więc jak ktoś ma robotę na stałe to raczej nie dla takiej osoby, ale jak komuś się nudzi albo chciałby mocniej popracować 2 dni w tygodniu żeby później mieć wolne to jak najbardziej.

Wymagania - uczciwość, chęć do pracy i myślenie. Wiem że to sporo ale dlatego piszę tutaj a nie na innych forach :)

Zależy mi na czasie więc jeśli ktoś z Was jest zainteresowany lub macie kogoś to dzwońcie 502-502-sto trzydzieści sześć

pwsta

Jakie są rabaty dla motocyklistów ;)

pat

Mamy taką specjalną promocję 2 w cenie 3 ;)

pat

Słuchajcie a propos pracy to był ktoś z KFM-u u Nas (nie wiem kto bo mnie nie było) i brat tej osoby miał się zgłosić ale się nie odezwał - jeśli jest zainteresowany to proszę o szybką reakcję bo jeśli nie to bierzemy kogoś innego...

Fafik

Byłem, jadłem i polecam! 300g świetnie doprawionego i grillowanego mięsa to to co Fafiki lubią najbardziej. :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)