26 Wrzesień 2020, 05:18:23

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kierunkowskazy Honda CBR F3

Zaczęty przez Mrófek, 6 Czerwiec 2014, 18:21:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mrófek

6 Czerwiec 2014, 18:21:25 Ostatnia edycja: 12 Czerwiec 2014, 22:22:31 by Mrófek
Moje uszanowanie.  8)

Podczas jazdy nagle przestały mi działać kierunki, założone tylko dwa tylne z przodu jeszcze nie zakładałem ponieważ nie mam jeszcze plastików. Rozebrałem przełącznik przeczyściłem, nawet podpiąłem drugi. Wszystko działa prócz kierunków. Kontrolki na liczniku także się nie świecą, podpinałem pojedynczo do każdego kabelka jeden kierunek i także nie działał. Dodam, że kierunki są LED. Czy to wina przerywacza? Co mogę sprawdzić ?  W załączniku jest jakieś coś, odpiąłem te dwa przekaźniki bo więcej nie było. Przerywacz to ten kwadratowy z kabelkiem  ;) ? Proszę o odesłanie do podobnego tematu bądź o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam.   8)

P.S
Dzisiaj podpiąłem przerywacz od MZ. i prawa strona świeci światłem ciągłym. Lewa nie daje znaku życia. Może trzeba zamówić przerywacz do świateł LED ?
Motocykle są jak lizanie ci*ki - chwila nieuwagi i lądujesz w rowie...  8)

darex

Do żarówek led powinien być przerywacz elektroniczny, można wstawić też w obwód rezystor przed żarówką. Ale dla pewności podłącz nawet na krótko dwie zwykłe żarówki do kier. takie 21W i zobaczysz czy będzie działał na zwykłych żarówkach.
W poprzednim moto żeby nie zmieniać przerywacza zostawiłem jedną żarówkę zwykłą, a drugą założyłem led i było ok.
Gdy były założone dwie ledowe na stronę - też nie działało.
tel. 534-654-652

Mrófek

7 Czerwiec 2014, 12:53:13 #2 Ostatnia edycja: 12 Czerwiec 2014, 22:23:24 by Mrófek
A jeśli ten nowy przerywacz jest na 2 piny a kostka jest na 3. To będzie działać? Jak to podłączyć?

Edit:
Zakupiłem przerywacz do kierunków LED na 2 piny, wszystko działa.

Pozdrawiam  8)
Motocykle są jak lizanie ci*ki - chwila nieuwagi i lądujesz w rowie...  8)