23 Wrzesień 2020, 00:32:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

21.06.2014 obstawa :)

Zaczęty przez Czarna367, 27 Maj 2014, 00:31:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czarna367

Witam ! 21 czerwca bierzemy ślub w Katedrze. Moj narzeczony jezdzi na motorach ale pochodzi z pomorza. A ze od niego przyjada wszyscy samochodami nie bedzie mial wymarzonej obstawy. I teraz mam do was ogromna prosbe - chcialabym mu zrobic niespodzianke - jezeli byscie mogli przyjechac po mszy pod katedre i odprowadzic nas na sale moj przyszly maz chyba by skakal ze szczescia ;) Slub bedzie o 17 , czyli ok 18 wyjezdzalibysmy spod Katedry do sali weselnej w Chełmcach. Oczywiscie podziekujemy wam %:)%
Kto może niech pomoże ;)

mOtOrynka

Myślę ze koledzy a moze nawet koleżanki obstawia motocykliste z gratulacjami kondolencyjnymi :P ja myślę ze dam rade :) po obstawie jaszczura :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

TomekzCK

jak nic niespodziewanego nie wyskoczy to jestem :)
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Duszmen

Trochę "pojaszczurzymy" i przyjedziemy pożałować drugiego straceńca. :P
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Czarna367

Super. Bedę wam wdzięczna baaardzo ! A mam jeszcze jedno pytanie do was - nie wiecie moze czy ktos w CK lub okolicach mialby jakis motor z koszem bocznym lub taki 3 osobowy ? bo obszukalismy sie w internecie, po znajomych i mielismy dwie opcje - jedna zaplacic 1600zl i sciagnac motor z Krakowa lub od znajomych dalszych. Wiec proste ze od znajomych chcielismy. a tu wczoraj telefon  - sprzedali go ! ;( a nie usmiecha nam sie wydac grubo ponad tysiac na chwile przyjemnosci...

Jaszczur

17 Czerwiec 2014, 22:44:36 #5 Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2014, 22:48:08 by Jaszczur
Skontaktuj się z klubem motocyklowym buskozdroj@reapersoflifemc.pl na pewno mają z koszem i chyba trajka też jest u nich.
Motocykl z koszem jest w malowaniu suportowy 81 więc jak nie jesteście związani z 81 raczej nic z tego nie będzie ale warto spróbować.
Druga sprawa mają zlot w tym terminie.
Zdjęcia motocykla z koszem są na stronie http://reapersoflifemc.com.pl/gallery/wesele13/wesele13.php

---

W sprawie trajek z całej Polski kontakt http://trajkersi.pl/kontakt

Czarna367

Chcieliśmy wam bardzo ogromnie podziękować za tak liczne zjawienie się i za pomoc w najpiękniejszej pierwszej małżeńskiej niespodziance ! DZIĘKUJEMY !!!