26 Listopad 2020, 04:03:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2014/05/17 Przejażdżka

Zaczęty przez Naitsabes, 12 Maj 2014, 17:04:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Czołem,

Zwracam się do was z małą prośbą. Znajomy w tą sobotę się żeni i tym samym jest okazja by przewietrzyć maszynę. Powyższym, byłbym wdzięczny jakby mi ktoś potowarzyszył. Nie liczę na dużą obstawę, a towarzystwo kilku motocykli. Na miejsce mamy z Kielc ok 60km. Byłoby super jakby wśród motocykli znalazła się jakaś błyszcząca 'armatura' ;)
(W przypadku 'mokrej' pogody sprawę odpuszczam)

Z góry dzięki,
LwG 8)

1. Nait

kudłaty

chętnie sie pisze ,ale ze względu na moje niedomagania zdrowotne uzalezniam to od pogody.Myślę, że będzie ok :)

darex

Jak coś to ja się piszę. Napisz tylko o której godzinie, bo w sobotę pracuję
tel. 534-654-652

Naitsabes

Ślub odbędzie się o godzinie 15:00 w Rakoszynie. Potem odprowadzimy młodych do domu weselnego, kilka fotek i fajrant. Myślę, że trzeba by wyjechać najpóźniej 13:45 więc 13:30 pod lokalem CKR. Osobiście w kościele planuje być więc jak nie chcecie czekać możecie dojechać na miejsce na ok 15:30 - myślę, że dłużej to nie potrwa.

darex

Niestety pracuję do 15.00 więc raczej nie dam rady, ale gdyby ktoś wyjeżdżał z Kielc ok15.00 to dajcie znać na tel. bo nie będę miał możliwości zajrzeć na forum
tel. 534-654-652

Naitsabes

Tak jak mówiłem, leje więc odpuszczamy. Niemniej jednak, dzięki serdeczne za chęci Darex, Kudłaty i Michał. Fajnie, że chociaż te parę osób by się pojawiło.

LwG