24 Październik 2020, 01:20:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

KFMowy tuning tyłu kasku

Zaczęty przez Jaszczur, 30 Kwiecień 2014, 23:52:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaszczur

Dziś u znajomych wyciąłem na ploterze tnącym naklejkę na kask na srebrnej błyszczącej foli.
Poniżej zdjęcia z etapów realizacji w domowym zaciszu.

ZeuS22

ale zajebiście ci to wyszło ;)  ja chcę takie :p
Uzależnienie...

Jaszczur

1 Maj 2014, 21:05:02 #2 Ostatnia edycja: 1 Maj 2014, 21:08:42 by Jaszczur
Jak ktoś chce taką naklejkę proszę na pw do mnie przesłać swój adres e-mail oraz jaki ma być napis w miejscu paska z imieniem. Ja prześle gotowy plik który wgrywamy na na pendrive i maszerujemy do dowolnej agencji reklamowej.
Wybieramy kolor foli  tak żeby pasował nam do kasku następnie folia jest wycinana na ploterze, usuwane są z foli zbędne elementy (najgorsza robota i czasochłonna) na folię kolorową jest przyklejana folia transferowa teraz tylko odtłuszczamy miejsce kasku płynem do szyb z alkoholem i kleimy powoli na kask razem z folią transportową, następnie dokładnie dociskamy miejsce przy miejscu i ostrożnie odklejamy folie transferową.
Jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=tkYiuXFHHbY kask jest zaokrąglony i samo naklejenie należy wykonać powoli.

Ja użyłem foli srebrnej błyszczącej oraz białej i czerwonej na flagę.
Ja swoja wycinałem w Studiu Reklamowym http://www.ixxl.pl/

Buchaj

Tutaj chodzi o pasję...

Naitsabes

2 Maj 2014, 13:34:52 #4 Ostatnia edycja: 2 Maj 2014, 13:41:43 by Naitsabes
Wszystko fajnie, ale jedno mi się tu nie podoba. Bez zgody administratora, czy zarządu stowarzyszenia, bez jakichkolwiek ustaleń, nasze logo jest modyfikowane i rozsyłane zapewne w wersji edytowalnej. Nie podoba mi się sposób w jaki zostało to zorganizowane (a raczej w jaki nie zostało zorganizowane) i w związku z tym nie życzymy sobie by nasze logo w wersji edytowalnej czy nie było rozsyłane i wykorzystywane bez żadnych ustaleń. Z całym szacunkiem ale nie tak się sprawy załatwia!

Jaszczur

W takim razie wyznaczcie osobę, której prześle wzór edytowalny oraz czcionki do imienia lub będę podsyłał gotowy wektor i będzie załatwiać naklejki lub może to też być umówiona agencja reklamowa.
Ja nie mam czasu biegać z jedną sztuką żeby wycieli i przygotowali. Kiedyś była już poruszana sprawa wykorzystywania loga KFM i mogłem go używać do robienia różnych gadżetów, a loga CKR się nie tykam.

PS. Teraz mam zostawić nakleję czy zerwać ze swojego kasku?

Naitsabes

2 Maj 2014, 16:17:42 #6 Ostatnia edycja: 2 Maj 2014, 19:32:45 by Naitsabes
Paweł, nie mam nic do inicjatywy, a realizacji. Hipotetycznie to jakby ktoś wziął logo Twojej firmy, przerobił, dał ludziom wektor i niech sobie robią z tym co chcą. Tak się tego nie załatwia. Wystarczyło przyjść z inicjatywą do Duszmena, Seboola, czy mnie, lub poruszyć temat na forum czy na spotkaniu na które wpadasz i zupełnie inaczej by się to zrobiło. Uważasz, że tak jak jest, jest w porządku? Nikt nie musiał być wyznaczony byś mógł do kogoś z tym uderzyć.

Nic nie musisz zrywać, nic takiego nie miałem na myśli i nie o to chodzi Paweł. Żebyśmy się zrozumieli, projekt i wykonanie jest super ale chcielibyśmy by takie rzeczy były uzgadniane po czym zaproponowany by został gotowy produkt, a nie żeby rozsyłać wszystkim edytowalne grafiki.

Jaszczur

To ustalcie w piątkek sposób zamawiania, dystrybucji itp. itd.