22 Wrzesień 2020, 22:45:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ubezpiecznie OC motocykla na 2014

Zaczęty przez Jaszczur, 22 Kwiecień 2014, 22:03:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaszczur

Czy ktoś z Was już sprawdzał lub ubezpieczał motocykl od Odpowiedzialności Cywilnej na 2014 rok, u którego ubezpieczyciela z tym roku najtańsze jest OC?
Może jakieś towarzystwa ubezpieczeniowe typu Direct mają z tym roku promocje?

Pluto

Jaszczur zapytaj chłopaków w Kieleckim Centrum Ubezpieczeń (siedziba vis a vis Realu). Ja u nich brałem oc do aut do tej pory i było najtaniej.
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło...

ZeuS22

dołączę tutaj pytanie z mojej strony :) Ile kosztuje OC i AC motocykla . Tzn jaki przedział cenowy ? od 1tys w góre ?
Uzależnienie...

pat

Cytat: Jaszczur w 22 Kwiecień 2014, 22:03:24
Czy ktoś z Was już sprawdzał lub ubezpieczał motocykl od Odpowiedzialności Cywilnej na 2014 rok, u którego ubezpieczyciela z tym roku najtańsze jest OC?
Może jakieś towarzystwa ubezpieczeniowe typu Direct mają z tym roku promocje?

Sprawdź PZU - płaciłem ostatnio i jak mi przysłali wycenę to nawet mi się innych opcji szukać nie chciało a dali chyba -5% za kontynuację.

Cytat: ZeuS22 w 23 Kwiecień 2014, 10:36:03
dołączę tutaj pytanie z mojej strony :) Ile kosztuje OC i AC motocykla . Tzn jaki przedział cenowy ? od 1tys w góre ?

raczej ok 2.000 w górę - generalnie droga zabawa... chociaż może ktoś wie o jakiejś zmianie???
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

ZeuS22

Uzależnienie...

Szczurkov

OC płaciłem w tym roku. Koszt podobny jak rok temu w PZU w okolicach 100zł.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

ZeuS22

Teraznabyłem motocykl z ubezpieczeniem do stycznia 2015 roku i na świstku jest 200zł i też PZU ? Czemu tak różnica ? Rocznik?
Uzależnienie...

Naitsabes

Może NW wysokie wzięte? Może właściciel nie miał zniżek? Może właściciel miał zwyżkę za wiek? Kilka powodów się znajdzie.

Jaszczur

23 Kwiecień 2014, 14:58:58 #8 Ostatnia edycja: 23 Kwiecień 2014, 20:02:25 by Jaszczur
Jeżeli chodzi o OC PZU wychodzi najtaniej w 2014 roku. Ja NNW biorę na 5 tyś. zł najniższe.
Zielona karta przy zakupie OC w PZU jest bezpłatna później trzeba za nią zapłacić a nigdy nie wiadomo czy nie będzie potrzebna po co płacić później 50zł.
Łącznie 123zł (OC 90zł, NNW 33zł) wyszło do zapłaty.

PS. Link4 zawołał mi 430zł :)

Cytat: ZeuS22 w 23 Kwiecień 2014, 10:36:03
AC motocykla . Tzn jaki przedział cenowy

Nie ma znaczenia ile masz zniżek i tak zapłacisz 10-12% wartości motocykla. Najtańsze AC było zawsze w Allianz. Jedna uwaga czytać regulamin i ogólne warunki ubezpieczenia na AC bo na motocykle jest wymagane atestowane zabezpieczenie znajdujące się na liście danego towarzystwa ubezpieczeniowego bardzo ważne przy kradzieży.

Cytat: ZeuS22 w 23 Kwiecień 2014, 12:54:09
Teraznabyłem motocykl z ubezpieczeniem do stycznia 2015 roku i na świstku jest 200zł i też PZU ? Czemu tak różnica ? Rocznik?

Prawdopodobnie masz pierwsze ubezpieczenie motocykla - mimo że np możesz mieć zniżki na 60% na samochód. Druga sprawa Twój motocykl jest w grupie wariat na drodze. Na turystyczne i chopery jest trochę tańsze ubezpieczenie. Trzecia sprawa wartość motocykla ale raczej nie.

Cytat: Pluto w 23 Kwiecień 2014, 10:30:15
Jaszczur zapytaj chłopaków w Kieleckim Centrum Ubezpieczeń (siedziba vis a vis Realu). Ja u nich brałem oc do aut do tej pory i było najtaniej.

Większość z Nas ubezpiecza u motocyklisty Andrzeja http://www.multiubezpieczenia-kielce.pl/ co roku wybiera nam najtańsza ofertę. Jak coś mówisz że masz namiar z CK Riders albo KFMu.

3 posty sklejone w jeden

Dżej Dżej

Tylko i wyłącznie Multiubezpieczenia Andew'a!! Zawsze doradzi i pomoże w wyborze. Ja opłacam AC i jestem zadowolony z kwoty jaką płace (ale fakt jak byłem gdzieś indziej to krzyczeli 2500zł za samo AC---Masakra)
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

azrael88

Ot, niedawno wróciłem od Andrzeja z OC na moją FJR. Zawijaj na Starodomaszowską, lepszej obsługi nie znajdziesz.

Jaszczur

Cytat: azrael88 w 24 Kwiecień 2014, 13:01:09
Ot, niedawno wróciłem od Andrzeja z OC na moją FJR. Zawijaj na Starodomaszowską, lepszej obsługi nie znajdziesz.

Wczoraj jak odbierałem swoje OC to Twoje widziałem na kupce :)

Fafik

Ja równiez ubezpieczam u Andrzeja i zawsze jestem zadowolony :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

dugi

..a ja powiem Wam tak..
Płaciłem koło stówy, a teraz 30pln.. w PZU.
Niestety większość forumowiczów nie skorzysta z tak taniego OC, bo pojazd musi mieć min 25lat, nie ma obowiązku żółtych tablic""
Wystarczy zostać członkiem PZMotu składka roczna 50pln. + zapisanie jednorazowo 10zł.
Dobra opcja jak ktoś posiada kilka starszych pojazdów, samochód, czy moto, od ceny jaką płaciliście po zniżkach odlicza się dodatkowe 70% !!!

pat

Dugi a jak inne rzeczy (przeglądy czy cokolwiek innego)? coś się zmienia dochodzą jakieś obowiązki albo przywileje?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...