2014/06/22 - Festyn Rodzinno-Integracyjny - Kościół Św. Antoniego, os. Dąbrowa

Zaczęty przez azrael88, 22 Kwiecień 2014, 21:36:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

azrael88

Witam,
W niedzielę 22 czerwca na terenie przykościelnym Kościoła Św. Antoniego na osiedlu Dąbrowa odbędzie się Festyn Rodzinno-Integracyjny dla dzieciaków.

Poniżej link:

http://antoni-kielce.c0.pl/index.php/festyn-rodzinno-integracyjnego-okazji-dnia-dzieckabadz-dobry-chleb/

Piszę o tym, ponieważ ksiądz organizujący to wydarzenie bardzo chciałby by pojawili się tam motocykliści. Moglibyśmy być atrakcją dla dzieciaków, oswoić rodziców z nami - motocyklistami i kreować nasz pozytywny wizerunek.

Będę wdzięczny za Wasze opinie nt. udziału w takim wydarzeniu.

Jaszczur

Wstępnie się piszę na godzinkę, dwie łącznie w wożeniem dzieciaków.

mOtOrynka

Bardzo fajny pomysl i zachecam wszytskich, ja niestety nie moge, bo niesprawna jedna reka :/
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

pat

Pomysł super, powinno pojawić się trochę maszyn... chętnie bym wziął udział ale nie będzie mnie wtedy w PL...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

azrael88

Fajnie, że pomysł Wam się podoba. W najbliższym czasie zamierzam spotkać się z organizatorem i dopytać o szczegóły, wtedy napisze więcej.

Motorynka: To może pojawisz się bez maszyny? W zeszłym roku była tam świetna impreza, mnóstwo ludzi, nasz znajomy "śpiewający policjant", pokazy taneczne, etc. Bez moto też można tam spędzić miło trochę czasu w niedzielne przedpołudnie.

Jaszczur

Azrael88 podaj jeszcze godziny w jakich miał by odbywać się festyn.

Dżej Dżej

Jaszczur a potrzebna Ci godzina??? Przecież to niedziela  ;D I tak pojedziemy i tak  ;D ;D ;D ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Jaszczur

Cytat: Andre w 23 Kwiecień 2014, 18:02:06
Jaszczur a potrzebna Ci godzina??? Przecież to niedziela  ;D I tak pojedziemy i tak  ;D ;D ;D ;D

Godzina przyda się Joli jak byś zapiał1 żeby wiedziała o której ma Cię obudzić :P

---
1) https://www.youtube.com/watch?v=Ttll0kUOfCk

mOtOrynka

W sumie to ja tylko z górki mam to i na luzie dojadę ;) ale zjawie się z pewnością :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

azrael88

Rozmawiałem dzisiaj z ks. Andrzejem - organizatorem pikniku. Impreza zacznie się ok 12.00 i potrwa do ok. 17.00. Myślę, że najlepszym czasem na pokaz moto i jakieś atrakcje z tym związane to początek festynu, może ok 13?
Ks. Andrzej będzie bardzo wdzięczny za udział w akcji, zapewnia poczęstunek, prosi jednocześnie byśmy się zastanowili czy nie można byłoby zorganizować jakiegoś konkursu, on zapewnia nagrody dla dzieciaków - uczestników.

Jaszczur

azrael88

Hej!
Podbijam temat bo festyn już w najbliższą niedzielę 22 czerwca!
Jesteśmy spodziewani o godzinie 12.00 na placu pod kościołem na osiedlu Dąbrowa. Jeśli ktoś ma dodatkowy kask (najlepiej mały rozmiar) to proszę wziąć, może jakiś dzieciak będzie chciał pojeździć po placu na plecaczka ;)

Myślę, że nie zaszkodzi zrobić listy:

1. azrael88

kudłaty

azrael88

Hej!

Podbijam temat bo festyn już jutro :)

Proponuję zebrać się na stacji paliw LUKOIL na Warszawskiej. Zbiórka o 11.30, o 11.45 wyjeżdżamy na osiedle Dąbrowa tak żeby o 12.00 wjechać zwartą grupą na teren imprezy.

Jaszczur