20 Wrzesień 2020, 19:14:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

bingostars

Zaczęty przez bingostars, 6 Kwiecień 2014, 13:30:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

bingostars

Witam! Mariusz, Rzeszów. Obecnie bez moto, aczkolwiek nie dawno sprzedałem ostatni i szukam kolejnego.
Oto jest poezja.

bingostars

Czemu trzeba czekać aż pięć dni? Czy to nie trochę za dużo?
Oto jest poezja.

Naitsabes

Witam na forum 8)

PS. Na co tak czekasz aż 5 dni ;]?

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

kudłaty

bingostars

Nadal nie mogę w pełni korzystać z funkcjonalności forum, a profil przecież mam uzupełniony.
Oto jest poezja.

Naitsabes

17 Kwiecień 2014, 18:12:52 #6 Ostatnia edycja: 17 Kwiecień 2014, 18:14:53 by Naitsabes
Bingostarts,

Post, w którym napisałeś, że trzeba czekać aż 5 dni napisany został 8 minut po tym jak się zarejestrowałeś przyjacielu. Nie mamy moderatorów ani administratorów dostępnych 24h/d, a obecny proces aktywacji kont jest efektem problemów z jakimi się borykaliśmy.
Skoro już się tak na ten regulamin powołujesz to i ja pozwolę sobie go zacytować :P "Do pełnej aktywacji wymagany jest również Avatar (mały obrazek załączony do profilu użytkownika) przedstawiający ciebie, twój motocykl lub ciebie na motocyklu".
Ponadto, regulamin mówi, że należy się skontaktować z moderatorem lub administratorem w celu pełnej aktywacji kont ;). Eliminujemy tym samym reklamiarzy, boty, osoby mające na celu tylko i wyłącznie obklejenie giełdy itp. itd.

PS. Konto masz już aktywne. Zachęcam do wklejenia 'swojego' avatara.