20 Wrzesień 2020, 00:54:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Krecona89

Zaczęty przez Krecona89, 27 Marzec 2014, 17:30:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Krecona89

27 Marzec 2014, 17:30:19 Ostatnia edycja: 7 Październik 2016, 12:35:36 by Krecona89
Powitać jestem Paulina , mam jeszcze 24 lata :D mieszkam w Kielcach, jeżdżę na razie na miotle lub proszę znajomych by zabrali plecaczek :)
Urodziłam się w kasku, nie czepku :) rodzinka jeżdżąca na moto od pokoleń: babcia, dziadek, rodzice, wujkowie, kuzyni.
Jestem plecakiem odkąd pamiętam :D nikt nigdy nie chciał mnie uczyć jeździć:(  argumentacja:za mała, zbyt pobudzona, nakręcona, nie ogarnę, pstro w głowie itp. zmusiło mnie to do uprowadzania dziadka maszyn, typu Simson, Romet, tzw. Komarki ;)
Wynikiem mojej samodzielnej nauki była zniszczona skrzynia biegów :)
Aktualnie pracuje za barem jako psycholog i spowiednik :)
Interesuję się motocyklami, wyścigami wszelkiego rodzaju, ludźmi, światem i wieloma innymi rzeczami :) lubię organizować spotkania z przyjaciółmi, być tam gdzie nie wszyscy mogą, jak trzeba to porządnie się ubrudzić (bo brudne dziecko to szczęśliwe dziecko  ;D ) i pozytywną adrenalinkę ;)
Ogólnie robię wszystko i nic, jestem wszędzie i nigdzie. ;)
Jak się tu znalazłam...zaczęło się od tego, że koleżanka zabrała mnie do lokalu na spotkanie, a potem wskazała stronkę do rejestracji.
Ile jestem w stanie wypić? Zależy jaki mam dzień i na którą godzinę następnego dnia idę do pracy :D
=)

damiansiwy1

No no piwknw powitanie takie powinny byc wszystkie wyczerpujące i dokladne :P ale czegos mi tam jeszcze brakuje :p hmmm.... List motywacyjny do przewiezienia szanownej pani na motocyklu :P (zapewne i bez tego mnustwo chetnych sie znajdzie :) ) 
Pozdrawiam i Witam Siwy :)
2 rzeczy piłka i motor :)

damiansiwy1

Cytat: damiansiwy1 w 27 Marzec 2014, 17:39:17
No no piekne powitanie takie powinny byc wszystkie wyczerpujące i dokladne :P ale czegos mi tam jeszcze brakuje :p hmmm.... List motywacyjny do przewiezienia szanownej pani na motocyklu :P (zapewne i bez tego mnustwo chetnych sie znajdzie :) ) 
Pozdrawiam i Witam Siwy :)
2 rzeczy piłka i motor :)

CzarnaSV

No w końcu....co Ty byś zrobiła bez mojej pomocy...;):P
Oczywiście witam w końcu na forum...
podobno jestem diabeł nie kobieta...

Tel. 694 940 141

johny b

siemanko  :D
AVE MOTOR
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

TomekAAA

Witaj w KFM-ie!  :o

kudłaty

Jaszczur

Witaj na forum KFM :)

salwaman

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Kariot

Cześć Paulino, jestem Krystian. Mam nadzieję, że poznamy się kiedyś osobiście!
Pozdrawiam serdecznie!
796-314-945

mOtOrynka

no rzeczywiscie kręconka się tu znalazla :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Duszmen

No cześć Paula, Ty się nie obijaj tylko pamiętaj że sezon jest krótki a ja czekam na Ciebie. Lewa w górę.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Przemo76