30 Listopad 2020, 11:42:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

ZeuS22

Zaczęty przez ZeuS22, 27 Luty 2014, 10:12:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dominika;)

Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

ZeuS22

byłby ktoś taki miły i w razie czego podjechał ze mną na oględziny motocykla ? Nie chciałbym kupić jakiegoś klekota :)
Uzależnienie...

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Przemo76

ZeuS22

Właśnie stałem się posiadaczem pięknej biało-czarnej kawy er6 :) Zakochałem się i już mogę do Was dołączyć ale jeszcze zostało mi wyjeżdżenie 5 jazd i zaliczenie tych bardzo mądrych i inteligentnych testów...
Uzależnienie...

mateo

Siemano Bartek i gratulacje...tylko się zastanawiam czy dla mnie czy dla Ciebie :) myślę, że obie strony są zadowolone ;) Śmigałeś coś w weekend coby Kawa nie zardzewiała ?
Była Ntv, teraz jest Africa "To prawda, niektórzy z nich są tak dziwni,że nie potrafiłbyś ich wymyślić. Ale wszyscy podobni są do siebie, super-goście. Warto ich mieć przy sobie,kiedy dzieje się coś złego, gdy dookoła widać pięści, a w powietrzu świszczą kule" Sonny Barger

ZeuS22

:) niestety czas nie pozwolił... :( miałem jeździć w poniedziałek ale się rozpadało i kupa. Na dodatek skuterpasja w poniedziałki zamknięta !@#$%   ;D Ale jak tylko wsiądę to wpadnę tam w Twoje okolice.
Uzależnienie...