19 Wrzesień 2020, 14:01:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

ZeuS22

Zaczęty przez ZeuS22, 27 Luty 2014, 10:12:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

ZeuS22

27 Luty 2014, 10:12:36 Ostatnia edycja: 27 Luty 2014, 10:52:48 by ZeuS22
Siemaneczko ! Mam na imię Bartek i mam 32 lata. Jestem stałym obywatelem miasta Kielce i właśnie zaczynam swoją przygodę z jednośladami. Interesuję się sportem, komuterami oraz ostatnio sprzętem Audio oraz motoryzacją :) We wtorek załatwiłem sobie w UM profil kierowcy i przystępuje do szkoły na kat A :) Trafiłem tutaj przypadkiem szukając informacji o motorkach w Kielcach gdzie najlepiej zrobić prawko na kat. A w CK :) ponieważ zamierzam się z kupnem motorku... A przy okazji widzę, że jest tutaj nawet mała giełda!  :D

Mam do kupienia Yamahe FZ600 2003 rok ale jak na nią wsiadłem to się wystraszyłem :) Jestem jeszcze amatorem... po kursie na pewno będe już wiedział czego chcę! Nastawiam się na jakiegoś turystyka al Yamaha TDM ale co będzie czas pokaże.

pozdrawiam,
Bartek
Uzależnienie...

azrael88

Czołem, turystyk dobra rzecz, sporo osób potwierdzi!

johny b

siemanko
to bardzo dobra rzecz, potwierdzam  :)
AVE MOTOR
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

ZeuS22

głównie nacisk kładę na wygodę :) reszta potem... :-X
Uzależnienie...

Jaszczur

Witaj na forum :)

PS. Azrael88 czy np. ja zaczynaliśmy od armatury a teraz turystyki. Wszystko wychodzi po kilku sezonach albo motocykl kurzy się w garażu i w końcu go sprzedajesz albo latanie wokół komina zaczyna zbliżać się do granic  Polski lub je przekraczać i rozglądasz się za motocyklem turystycznym, enduro "turystycznym" lub szybkim turystykiem ;)

ZeuS22

armatury :) czyli jakie to były motorki ?
Uzależnienie...

Jaszczur

Duszmen

Złoty środek - idealny kredens, zajebista armatura, przewygodny turystyk (CB,CD,INTERCOM,FM itd...) - Harley Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide - po prostu mój motocykl :P 
Pytania? Nie widzę, nie słyszę.

Ale nie, nie do sprzedania.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pablo

28 Luty 2014, 09:59:11 #8 Ostatnia edycja: 28 Luty 2014, 10:00:51 by pablo
Salve Zeus, widzę że mamy podobne zainteresowania, (no może poza sportem) - więc będzie o czym pogawędzić.  TDM to bardzo dobry wybór, ale to też kawał motocykla, najpierw powinieneś dobrze ogarnąć temat zanim podejmiesz jakąś decyzję. A Harleja nie kupuj - ciężki, powolny i kosztowny, a do tego oblepiony świecącymi ozdóbkami niczym chiński kicz. Bryka w sam raz dla statecznego pana w średnim wieku. No ale jeśli błysk chromu zaślepi Twój zdrowy rozsądek i jednak zdecydujesz się na "legendę" pamiętaj że harlejowcy są wyjątkowo skromnymi ludźmi (ot choćby miłościwie nam panujący). Będziesz więc musiał się dostosować.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

ZeuS22

28 Luty 2014, 10:44:34 #9 Ostatnia edycja: 28 Luty 2014, 10:46:47 by ZeuS22
Ha ha ! No tak więc harleya niestety nie kupię mój gust leży po drugiej stronie mocy :) Spoglądałem właśnie na Kawe KLE500 :) Wygląda milutko i ten typ co chcę! Ale zobaczymy jak się śmiga na Gladiusie bo moto wygląda zacnie ! Marzeniem jest motorek typu naked Ducatti :p
Uzależnienie...

pablo

Moim zdaniem nie ma co się co paprać z nakedem, jak masz gdzieś w skarpecie luźne 80 kafli to od razu bierz to:
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

ZeuS22

na takie maszyny jeszcze nie czas i nie pora :-[ A poza tym 80k to ja mam jeszcze kredytu w banku :)
Uzależnienie...

kudłaty

cze:) witamy Pablo ja na jego miejscu najpierw ujezdzilbym to u gory

RyZyK

siemano, jak lubisz sie wyszalec i popierdziec po miescie to polecam supermociaka :D

Pozdrawiam
RyZyK

ZeuS22

Nad tym typem tez się zastanawiam :)
Uzależnienie...