18 Wrzesień 2020, 23:12:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wiadamości o Misiakach

Zaczęty przez K-Pax, 27 Wrzesień 2009, 20:56:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

K-Pax

Tak sobie pomyślałem jak złapałem sporo punktów na moto, że może warto by sie podzielić miejscami i wiadomościami, co nasze lokalne misiaki mają na nas...
A to np, że mają bandita 1200 tajniackiego....a to, że mają teraz nowego czarnego tajniackiego Pasata...a może by tak mapke na forum zrobić z miejscami gdzie grasują... Czy to na Waszawskiej, czy to na Radomskiej... Co wy na to?
Macie jakies wiadomości jak uniknąć punktów za fotkę z radaru? Jakieś kruczki z homologacjami , albo cóś... Podzielmy sie wiedzą!
Jeszcze jedno. Ma ktoś zainstalowane CB tak aby słuchać na moto, gdzie grasuja te zbuje? ;)
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

piter

CB do wglądu u Ryśka.
Serwis motocykli i innych pojazdów (autoryzacja Bosch) Górników Staszicowskich 18 (Białogon).
http://www.carrys.bosch-service.pl/
http://www.carrys.bosch-service.pl/lokalizacja.php
Pozdrawiam
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

shpx

K-Pax jak masz doła z pkt lub przysłali Ci zdjęcie, skontaktuj się ze mną na spotkaniu w czwartek; może orłem nie będę i nie będę mieć nic odkrywczego, ale może coś tam pomogę... ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

K-Pax

Dzięki... Może w końcu kiedyś mi sie uda dotrzeć do Stangreta...
Jak na razie nie mam doła z punktami... ale jak się w sądzie wypowiedzą to złapie doła na 100% hihihi. Dzieki za oferte porady...
CB rózne oglądałem...  ;D Nic szczególnego...za to adapter Albrechta BPA200G , który mam do testów, to jest wielka rzecz! Wpinasz w dowolne CB i już masz wszystko w swoim zestawie Bluetooth w kasku...a nadawanie uruchamiasz guziczkiem na kierownicy... Więc już sporo wiem... jeszcze tylko ile to musi wszystko kosztować...  ::)
Co se dowiem...to wam powiem  ;)
Miłego dzionka
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Rafal

Slow down panowie i po problemie ;)

K-Pax

Slow Down w sensie powolutku i przepisowo?  :-\
Po złapaniu ostatnich punktów, postanowiłem motocyklem tak jechać. Po dwu godzinach czucia wyzwisk na plecach, klaksonów itd... i sznurkami samochodów za mna, dałem sobie siana. I nikomu sie nie dziwię, bo przejazd do np. Sandomierza, przepisowo przez wszystkie wioski, to nie do przejsica temat przy dużym ruchu. Na razie zrobiłem sobie międzynarodowe prawo jazdy, jakby co ... zawsze wtedy za granica bede mógł smigać..
Przysżło wezwanie do sądu grodzkiego, ale było niewłaściwe imie, więc go nie dostałem.... ciekawe co dalej, bo teraz mnie nie będzie w kraju 45 dni...  ::)

Duszmen

Jeśli chodzi o wiadomości i Misiakach to pamiętajcie, że od 31.12.2010 roku dołączają do nich Krokodylki. Inspekcja Transportu Drogowego może od tego dnia zatrzymywać samochody osobowe i motocyklistów. Inspektorzy będą mogli łapać pijanych, przekraczających prędkość (jeśli ich namierzą np. na "suszarkę") oraz stwarzających zagrożenie na drodze. Szerokości życzę.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

tomekmajesty

z jednej strony to dobrze
bo jak czasem popatrzę co niektórzy wyprawiają na drogach...
szczególnie kierowcy tirów, ale nie tylko >:(
cóz w cywilizowanych krajach od dawna jeżdżą wolno i głównie zgodnie z przepisami, bo się inaczej po prostu nie da i nie opłaca ;)
go your own way

sebo

Z drugiej strony od 1.01.2011 możemy legalnie po autostradach i dwujezdniowych ekspresówkach śmigać
autostrada 140 + 10 tolerancja daje (UWAGA) 150 km/h na legalu!
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Kuba`125

Czyli jak ktoś chce poszaleć to na legalu może śmignąć na autostradzie,wreszcie się to zmieniło mam tylko nadzieję ,że wpłynie to pozytywnie na bezpieczeństwo na innych drogach.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

1 Styczeń 2011, 16:39:38 #10 Ostatnia edycja: 1 Styczeń 2011, 16:51:28 by Jaszczur
Oby tylko autostrady wybudowali przez euro 2012 a nie skończyło się tak jak w 1980 jak możemy przeczytać w artykule http://photo.bikestats.eu/zdjecie,53651,autostrady-w-polsce.html
Tak wyglądały plany budowy autostrad w Polsce przed wojną http://jaron.salon24.pl/60842,przedwojenne-projekty-autostrad-w-polsce

Stań autostrad w Polsce można sprawdzić na stronie http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:NowaMapaAutostradyStan.svg&filetimestamp=20101219184743.
Jak dla mnie osobiście fajnie jak by powstała A1 wtedy z Łodzi nad morze jechało by się o wiele przyjemniej.

tomekmajesty

no niestety w Polsce autostrady to nadal fatamrugana jak mówił Popiołek ;D
chociaż jeżdżąc często do wawy, od ponad 10 lat, widzę, że dzięki expresówce Radom wawa jadę spokojnie 2,5 godziny autem zbytnio się nie spiesząc, tzn do 160 ;)
jak jeszcze resztę 7 oddadzą jako express to w 2 godziny będę na miejscu :)
ale po 2013 jak skończą się pieniądze z eu >:( oby nie było jak w Irlandii czy Hiszpanii, to jest realny scenariusz niestety >:( ::)
go your own way