25 Październik 2020, 05:57:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam, Iskra.

Zaczęty przez Iskra, 14 Styczeń 2014, 18:05:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iskra

Witam,
Mam na imię Kinga, do zarejestrowania się przyczyniło się moje spotkanie z ludźmi z CK RIDERS w galerii Korona podczas WOŚP.
Na motocyklu jeszcze nie jeżdżę, ale w okolicach czerwca wybieram się na prawko, mam nadzieję poznać tutaj osoby z okolic Kielc, być może znaleźć odpowiedzi na kilka pytań i dowiedzieć się czegoś ciekawego.
Motocyklami interesuję się około 1,5 roku  :)
Nie ważne dokąd, ale ważne w jaki sposób !

Tel. 575601009

damiansiwy1

2 rzeczy piłka i motor :)

pablo

Ciao Kinga, przyznam jak na kobietę to masz piękne zainteresowania :)
Jak jakieś pytania to wal śmiało, spróbujemy pomóc.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Iskra

W zasadzie motocykle to nie jedyne moje zainteresowania jak widać pod profilem jeszcze nieco inne rzeczy, dzięki za chęć odpowiedzi na pytania, jeśli jakieś znów natrafię czytając o czymś nowym to pozwolę sobie wtedy pytać :D

Tel. 575601009

Duszmen

Cześć Iskra, witamy w KFM i CKR. Jeśli chodzi o prawko to pewnie słyszałaś, ze mogę pomóc :D
A w temacie - w okolicach czerwca jak pójdziesz na kurs to skończysz go najwcześniej w sierpniu, prawko jak dobrze pójdzie odbierzesz we wrześniu i prawie koniec sezonu.... Pomyśl o terminie wczesnowiosennym.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Iskra

Jeśli chodzi o prawko to obecnie mam mniej więcej przyswojoną teorię, a gdzie je zdać jeszcze nie mam pojęcia ani żadnego , że tak powiem "obycia" ze sprzętem wcześniej też nie :D Co do terminu prawa jazdy- bardzo bym chciała, ale właśnie w sierpniu wypada mi dopiero 18, więc czerwiec to moment kiedy to prawko będę mogła dopiero zacząć :)

Tel. 575601009

Duszmen

Cytat: Iskra w 14 Styczeń 2014, 22:06:02
Jeśli chodzi o prawko to obecnie mam mniej więcej przyswojoną teorię, a gdzie je zdać jeszcze nie mam pojęcia ani żadnego , że tak powiem "obycia" ze sprzętem wcześniej też nie :D Co do terminu prawa jazdy- bardzo bym chciała, ale właśnie w sierpniu wypada mi dopiero 18, więc czerwiec to moment kiedy to prawko będę mogła dopiero zacząć :)

I wszystko jasne - dokładnie trzy miesiące wcześniej możesz zacząć - pozdrawiam.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Iskra

CytujI wszystko jasne - dokładnie trzy miesiące wcześniej możesz zacząć - pozdrawiam.

Tak, tak, mniej więcej jestem ogarnięta w temacie z perspektywy jak to prawnie wygląda :D

Tel. 575601009

Kariot

Siema! Duszmen Cię tu straszy, że odbierzesz prawko na koniec sezonu.. Nie prawda! :D Ja odebrałem przełom września/października, a i tak był to mój najlepszy sezon! Trwał do bodajże połowy listopada, także spoko.
796-314-945

Iskra

No właśnie mam wielką nadzieję jeszcze się jakoś załapać jeszcze , w końcu połowa sierpnia to jeszcze sporo fajnych chwil a i jeszcze jesień też zdatna do jazdy przykładowo w tym roku dość ciepło, więc kto wie, kto wie :D Myślę więc pozytywnie :D

Tel. 575601009

Naitsabes

Cytat: Kariot w 15 Styczeń 2014, 00:21:01
Siema! Duszmen Cię tu straszy, że odbierzesz prawko na koniec sezonu.. Nie prawda! :D Ja odebrałem przełom września/października, a i tak był to mój najlepszy sezon! Trwał do bodajże połowy listopada, także spoko.

Najlepszy bo jedyny zanim kawy nie sprzedałeś :P?

Czołem ;]

mOtOrynka

Noo ciesze sie ze mialam przy sobie wizytowke ;p

Może kiedys polaczymy sily i z Waszą grupą coś fajnego zorganizujemy :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Dominika;)

witam koleżankę ponownie :)
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

kudłaty

:) cze Iskra, a ty Kariot "uspokój  się"bo co zobaczysz długie włosy to....:))